Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Kamil jest z Asią po programie? Na jaw wyszły zaskakujące informacje

Kamil i Asia są parą po programie?

Rozrywka

„Rolnik szuka żony”: Kamil jest z Asią po programie? Na jaw wyszły zaskakujące informacje

Chociaż widzowie śledzący nowe odcinki programu Rolnik szuka żony jeszcze nie wiedzą, jak potoczyły się losy uczestników, internauci mają dowody na to, że Kamil jest w związku z jedną z dziewczyn, które zaprosił na gospodarstwo.

Rolnik szuka żony 8

Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych reality-show Telewizji Publicznej. Program, w którym rolnicy i rolniczki szukają życiowych partnerów, od lat przyciąga przez ekrany miliony widzów.

Zobacz także: Kogo wybrali rolnicy w programie?

Niedawno rozpoczęła się emisja 8. sezonu programu, w którym poznaliśmy bliżej pięciu nowych bohaterów, którzy marzą o prawdziwej miłości. W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony Kamila, Elżbieta, Krzysztof, Kamil i Stanisław przywitali na swoich gospodarstwach kandydatów i kandydatki, które wybrali spośród wielu nadesłanych o nich wcześniej listów.

Kamil i Asia są razem?

Program Rolnik szuka żony już nie raz udowodnił widzom, że uczestnicy przed kamerami mogą odnaleźć prawdziwą miłość. Wiele par, które poznało się w reality-show wciąż jest razem, wzięło ślub i doczekało się nawet potomstwa.

Czy i w nowym sezonie programu Rolnik szuka żony uczestnicy odnajdą swoje drugie połówki? O tym przekonamy się z niebawem. Tymczasem na ekranach oglądać możemy odcinki, w których rolnicy i osoby zaproszone na ich gospodarstwa lepiej się poznają.

Zobacz także: Rolnik Krzysztof wybierze Bogusię? Fani nie mają wątpliwości.

Kamil sposób kandydatek do swojego domu zaprosił Asię, Justynę oraz Izę. Mimo iż oficjalnie nie wiadomo, czy którąś z Pań wybrał, internauci twierdzą, że rolnik po programie jest z Asią.

Na profilu programu pojawiło się wiele komentarzy, które mają świadczyć o tym, że Kamil i Joanna spotykają się po programie.

Widziałam go wczoraj z jedna z jego kandydatek wiec chyba mu się udało”

„Wybierze Asię, byl widziany w miejscwosci gdzie mieszka Asia” – piszą internauci

Kamil i Asia po programie
Kamil i Asia są razem?
Kamil i Asia z Rolnik szuka żony
Kamil i Asia są razem?

Co sądzicie o doniesieniach widzów? Myślicie, że Kamil i Asia faktycznie mogą być razem?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry