”Rolnik szuka żony”: Kamila Boś sceptycznie podchodzi do udziału w programie! Żałuje jednej rzeczy!

28 lipca 2022
Przez: : M.J

Kamila Boś była jedną z tych uczestniczek programu Rolnik szuka żony, które wśród widzów wywołały skrajne emocje. Piękna blondynka zgłosiła się do programu, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Teraz w jednym z wywiadów wyznała, że sceptycznie podchodzi do tej przygody i z goryczą wyznała, że żałuje jednej rzeczy.

Kamila w programie Rolnik szuka żony

Choć 8. edycja programu Rolnik szuka żony już dawno za nami, to nadal nie milkną echa na temat jej uczestników. Uwagę widzów wówczas zwróciła Kamila Boś. Już od samego początku fani Rolnika zastanawiali się, dlaczego tak piękna kobieta zdecydowała się poszukać swojej drugiej połówki w programie Telewizji Polskiej.

Kamila od początku podkreślała, że im bliżej trzydziestki, tym czuje większą samotność. Warto podkreślić, że „królowa pieczarek” została okrzyknięta najładniejszą uczestniczką programu, co spowodowało, że mogła wybierać spośród 500 kandydatów. Ostatecznie serce rolniczki skradł Adam, jednak ich relacja nie przetrwała po programie.

ZOBACZ TAKŻE: Kamila potwierdziła rozstanie z Adamem! Podała powód!

Kamila z Rolnik szuka żony żałuje udziału w programie?

Od czasu zakończenia 8. edycji Rolnik szuka żony Kamila wciąż jest na świeczniku mediów. Cały czas rolniczce przypisuje się nowe romanse, a zdjęcia, które pojawiają się na jej profilu w mediach społecznościowych, niejednokrotnie były powodem, do spekulacji na temat jej życia uczuciowego. Kamila Boś w rozmowie z tygodnikiem Rewia wyznała, że tęskni za anonimowością, której teraz najbardziej jej brakuje.

Teraz doceniam swoją dawną anonimowość”- wyznała z goryczą.

Przypomnijmy, że za każdym razem, kiedy na Instagramie Kamili pojawiały się zdjęcia z mężczyzną, media od razu przypisywali im romans. Tak było w przypadku Kamili i Mateusza Dymidziuka, który okazał się jej ciotecznym bratem. Kolejno media łączyły piękną rolniczkę z Maciejem Kazkiem, który brał udział w 7. sezonie Rolnik szuka żony. Jak podkreśliła Boś w rozmowie z magazynem Rewia:

ZOBACZ TAKŻE: Kamila ma nowego chłopaka? Rolniczka zdradziła, co tak naprawdę łączy ją z przystojnym aktorem

Co mnie łączy z Maciejem Kazkiem? Zdjęcie…

Jak również zaznaczyła rolniczka, nie będzie już więcej zabierała głosu w sprawie swojego życia uczuciowego. Choć ciągle jest singielką, to nadal wierzy, że spotka wymarzonego mężczyznę.

Mój wymarzony mężczyzna? Kilka lat starszy, postawny blondyn. Ciągle jestem singielką”- dodała.

Źródło: Rewia / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej