„Rolnik szuka żony”: Kiedy świąteczny odcinek? Kto pojawi się w specjalnym wydaniu reality-show?

14 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia fani programu Rolnik szuka żony będą mogli zobaczyć świąteczny odcinek programu. Kamery ponownie zawitają do par, które poznały się w randkowym reality-show TVP. Kiedy świąteczny odcinek i kto wystąpili przed kamerami?

Program Rolnik szuka żony pomógł odnaleźć miłość wielu osobom. Niedawno zakończyła się 9 edycja reality-show, któreaz pewnością będzie historyczna. Aż czterech bohaterów nowego sezonu odnalazło przed kamerami swój drugą połówkę. W finałowy odcinku potwierdziło się, że nadal razem są Klaudia i Walentyn, Tomasz i Justyna, Michał i Ada oraz Tomasz i Kasia. Poza tym, że pary opowiadały o tym, jak rozwijają się ich relacje, okazało się, że jedna z nich jest już zaręczona. W finale Rolnik szuka żony Michał pochwalił się, że dzień wcześniej poprosili swoją wybrankę o rękę.

Zobacz także: Ada z Rolnik szuka żenny pokazała pierścionek zaręczynowy

W ostatniej edycji jedynie Mateusz nie związał się z żadną z zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek. Rolnik przyznał jednak, że odezwał się do dziewczyny, która również napisała do niego list, lecz nie mogła się pojawić na nagraniach i przyznał, że wciąż utrzymują kontakt. Mateusz powiedział, że chce zacząć wszystko od nowa.

Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony

Niedawno wyemitowany został finałowy odcinek Rolnik szuka żony, w którym widzowie poznali losy uczestników 9 edycji.

Już wkrótce kolejny specjalny odcinek programu. Jak już wiadomo świąteczny odcinek Rolnik szuka żony wyemitowany zostanie w pierwszy dzień Świat Bożego Narodzenia 25 grudnia o godz. 20:20 na antenie TVP1.

Jak donosi teleshow.wp.pl, pary, które poznały się w programie, po raz kolejny nie pojawią się w studio i ponownie jak w ubiegły roku zaproszą Martę Manowską do siebie. Prowadząca odwiedzić ma aż 5 par, z czego aż4 ,które znamy z programu i jedną, która powstała dzięki nagraniu finałowego odcinka.

Jak myślicie, które pary zobaczymy w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony?

Marta Manowska, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej