Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony” Marlena przeszła drastyczną metamorfozę! Po długich włosach nie ma śladu!

"Rolnik szuka żony" Marlena

Moda i uroda

„Rolnik szuka żony” Marlena przeszła drastyczną metamorfozę! Po długich włosach nie ma śladu!

Marlena Bazylczuk, która zapewne zapadła w pamięci widzów śledzących program stacji TVP „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na ogromną metamorfozę i ścięła swoje piękne, długie włosy! Co więcej, zrobiła to w bardzo szczytnym celu! Zobaczcie, jak się prezentuje w nowym wydaniu! „Rolnik szuka żony” Marlena przeszła drastyczną metamorfozę!

„Rolnik szuka żony” jest jednym z tych programów, które od pierwszej edycji cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Za każdym razem możemy zobaczyć zmagania rolników i rolniczek, którzy chcą odmienić swoje życie i znaleźć drugą połówkę.

W ostatniej edycji programu jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek była Marlena Bazylczuk, która została wybranką Seweryna. Już od samego początku było widać, że ta dwójka ma się ku sobie.

View this post on Instagram

Seweryn bez większych wątpliwości…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Niemniej jednak życie bywa przewrotne i ich historia nie zakończyła się happy endem. Seweryn wrócił do byłej partnerki, natomiast Marlena znalazła szczęście u boku Błażeja Bieganka, który startował w Konkursie Mistera Wielkopolski.

Zobaczcie: Marlena z „Rolnik szuka żony” ma chłopaka! Kim jest jej wybranek?

Marlenie na pewno nie można odmówić urody. Już od pierwszych chwil w programie wpadła w oko Sewerynowi, a uwagę widzów zwracały również jej piękne, długie i gęste włosy! Jak się okazuje, zdecydowała się ona na metamorfozę, która trzeba przyznać, jest zdecydowanie na plus! Zobaczcie!

„Rolnik szuka żony” Marlena przeszła drastyczną metamorfozę!

Uczestniczka programu stacji TVP po roku postanowiła drastycznie ściąć włosy. Co więcej, zrobiła to dla Fundacji Rak’n’Roll, która od lat pomaga osobom chorującym na nowotwory:

„Po roku nadszedł czas na zmiany😊 35 cm ścięte 😁 Cudownie się dzielić 😍 Oddanie włosów na fundację to wspaniały gest i cudowne doświadczenie. Uszczęśliwia nie tylko dawce, ale przede wszystkim osobę, która na nie czeka 😊”

Internauci zgodnie zauważyli, że pomimo iż szkoda tak długich włosów, to należą się wielkie brawa Marlenie za tak szlachetną inicjatywę.

„Trochę szkoda takich pięknych włosów, ale teraz tez super wyglądasz 🤗”

„Podziwiam, szanuję, dziękuję i bardzo się cieszę! Świetny pomysł. „

„Marlenka jesteś mega dobrym człowiekiem ❤️”

My również musimy zaznaczyć, że w nowej fryzurze Marlena wygląda uroczo! Zachęcamy również do akcji fundacji Rak’n’Roll, która staje się coraz bardziej nagłaśniana przez celebrytów i gwiazdy!

A Wam, jak się podoba Marlena po metamorfozie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry