“Rolnik szuka żony”: Marta po ślubie drastycznie zmieniła fryzurę! Po długich włosach nie ma śladu

11 lipca 2023
Przez: : M.J

Marta Paszkin wraz z Pawłem Bodziannym poznali się w 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu, a teraz ukochana rolnika pochwaliła się swoją metamorfozą. Musimy przyznać, że zdecydowała się na bardzo mocne cięcie, jednak jej nowa fryzura zachwyciła internautów. Zobaczcie, jak wygląda!

Program Rolnik szuka żony niejednokrotnie pokazał, że jest produkcją, w której naprawdę można znaleźć swoją drugą połówkę. Na własnej skórze przekonali się o tym Paweł Bodzianny i Marta Paszkin. Niemal od razu wpadli sobie w oko, a widzowie mogli zobaczyć, jak rozwija się ich uczucie, bo wszystko działo się w otoczeniu kamer.

Niedługo po zakończeniu programu wyszło na jaw, że Marta po raz drugi zostanie mamą. Z poprzedniego związku doczekała się córki, a wraz z Pawłem na świecie przywitali synka.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin pokazała się pierwszy raz po urodzeniu syna. Opowiedziała, jak wyglądał poród

Choć formalnie od ponad roku byli małżeństwem, to 30 czerwca odbył się ślub kościelny Marty i Pawła. Wesele odprawili w wyjątkowym dla nich miejscu, w którym po raz pierwszy mogli porozmawiać w cztery oczy poznając się w programie.

Marta chętnie publikowała zdjęcia i nagrania z tego wyjątkowego dnia. Niedługo później zaskoczyła obserwatorów swojego profilu nowym wizerunkiem. Musimy przyznać, że zdecydowała się na odważną metamorfozę, a co więcej zrobiła to także w szczytnym celu. Do twarzy jej w tak krótkich włosach?

Niesamowita metamorfoza Marty Paszkin

Marta z dużą aktywnością prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie chętnie zamieszcza zdjęcia i nagrania. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, gdyż zdecydowała się znacznie skrócić włosy. Jak podkreśliła, „włosy nie cycki, jeszcze urosną”. Dodatkowo ścięte pukle przekazała na peruki dla pań, które w efekcie choroby straciły włosy.

Jak również dodała, włosy zapuszczała przez 4 lata i to właśnie teraz zdecydowała się na zmianę wizerunku.

“Moje warkocze (efekt zapuszczania od ponad 4 lat) po raz kolejny poleciały na peruki dla pań, które w efekcie choroby straciły własne włosy”.

Marta po ślubie drastycznie zmieniła fryzurę /fot. Instagram.

Trzeba przyznać, że to piękny gest, a Marcie fryzura “bob” pasuje idealnie. Świadczą o tym także komentarze, które czytamy pod zdjęciem.

“Jestem z Ciebie dumny! 👏Mam nie tylko piękną żonę , ale też bardzo mądrą i dobrą ♥️🥰”- napisał dumny Paweł Bodzianny

“Pięknie Ci 😍”

“Cudownie wyglądasz, czy Adam poznał mamę 😉💕”

Jak wam się podoba?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej