„Rolnik szuka żony”: Niepokojące wieści o związku Justyny i Tomasza

2 grudnia 2022
Przez: : W.M.

W finałowym odcinku Tomasz i Justyna potwierdzili, że ich uczucie kwitnie i poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Jak podaje jeden z portali, w związku pary z Rolnik szuka żony pojawiły się problemy, które mają być spowodowane byłą żoną rolnika.

Kilka dni temu zakończyła się emisja najnowszej edycji Rolnik szuka żony. Bez wątpienia zapisze się ona w historii programu, a to dlatego, że aż czterech na pięciu bohaterów reality-show odnalazło przed kamerami swoje drugie połówki.

W ostatnim odcinku potwierdziło się, że razem są Kasia i Tomasz, Ada i Michał, Klaudia i Walentyn oraz Justyna i Tomasz. Tylko Mateusz nie zawiązał się z żadną z zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek, ale jak przyznał, rozwija znajomość z inną kobietą, która napisała do niego list, jednak ze względów osobistych nie mogła przyjechać go wcześniej poznać.

Justyna i Tomasz rozstaną się?

Tomasz R. był jednym z bohaterów najnowszej edycji Rolnik szuka żony. 41-letni rolnik zaprosił do siebie trzy kandydatki, jednak niemal od początku najlepiej dogadywał się z Justyną i to właśnie ją postanowił bliżej poznać.

Zobacz także: Ada z Rolnik szuka żony pochwaliła się pierścionkiem i pokazała niepublikowane zdjęcie z zaręczyn

Para pojawiła się w finałowym odcinku Rolnik szuka żony i w rozmowie z Martą Manowską opowiadała o tym, jak rozwija się ich relacja. Rolnik i jego wybranka przyznali, że chcą wspólnie spędzić zbliżające się święta i myślą o tym, aby razem zamieszkać.

Tomasz R. nie ukrywał w programie, że ma za sobą nieudane małżeństwo. Rolnik ma także dwie córki, które mieszkają ze swoją mamą.

Według najnowszych doniesień, Justyna i Tomasz przeżywają mały kryzys, który związany jest z przeszłością rolnika. Jak podaje informator serwisu Plejada, wybranka rolnika źle znosi sytuację związaną z jego byłą żoną i ograniczonym widywaniem się Tomasza z jego córkami.

„Jest bardzo nerwowo. Tomek robi, co może, by jakoś załagodzić sytuację. Kocha Justynę i stara się znosić wszystko ze spokojem, uspokajać ją, a jednocześnie okazywać szacunek matce swoich dzieci. Nie jest łatwo. […] Justyna z trudem znosi całą sytuację i nie chce brać udziału w rodzinnych przepychankach. Sama ma za sobą rozstanie i wie, jak byli partnerzy potrafią być mściwi. Ze względu na syna pragnie, by cała sprawa wyglądała jasno i klarownie” – podaje informator serwisu Plejada

źródło: Instagram/Plejada

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej