„Rolnik szuka żony”: Pamiętacie Zbyszka z 1. edycji? Rolnik bierze ślub

15 października 2021
Przez: : W.M.

Uczestnik pierwszej edycji Rolnik szuka żony już aktorce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Zbyszek, którego związek z Kasia ostatecznie nie przetrwał, bierze ślub. Kim jest partnerka rolnika?

Zbyszek z pierwszej edycji Rolnik szuka żony
Zbigniew Klawikowski

Premiera Rolnik szuka żony

Program Rolnik szuka żony to z całą pewnością jeden z największych hitów Telewizji Publicznej. Reality-show, w którym samotni rolnicy, którzy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości, szukają swoich drugich połówek, doczekał się już 8. edycji.

Pierwszy premierowy sezon Rolnika pojawił się na antenie TVP1 w maju 2014 roku i niezmiennie prowadzony jest przez uwielbianą przez widzów Martę Manowską. Każda edycja reality-show cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, którzy uwielbiają oglądać, jak na ich oczach pomiędzy uczestnikami rodzi się prawdziwe uczucie.

Zobacz także: Kamil i Asia z Rolnik szuka żony są razem po programie?

Mimo iż wiele związków, które powstały dzięki programowi się rozpadło, Rolnik szuka żony był początkiem znajomości wielu par, które do dziś są razem i tworzą szczęśliwe rodziny.

Zbyszek Klawikowski ślub

Od premiery pierwszego sezonu programu Rolnik szuka żony minęło już siedem lat. Jednym z uczestników, który brał wówczas udział w programie, był Zbigniew Klawikowski. Rolnik po kilku wspólnie spędzonych dniach ze swoimi kandydatkami, na swoją partnerkę wybrał Kasię. Mimo iż mężczyzna był otwarty na nową znajomość, po czasie w rozmowie z prowadzącą reality-show, stwierdził, że jego wybranka wcale nie chciała się z nim wiązać, a do programu zgłosiła się głównie dla przeżycia przygody.

Okazuje się, że w życiu 42-rolnika szykują się poważne zmiany. Według tygodnika Na Żywo Zbyszek już niedługo ożeni się ze swoją obecną partnerką. Mimo iż nie wiadomo, kim jest wybranka Klawikowskiego, ślub pary prawdopodobnie odbędzie się już pod koniec października, a na uroczystości pojawi się między innymi Marta Manowska. Prowadząca reality-show miała się ucieszyć na wieść, że kolejny uczestnik programu bierze ślub.

Bardzo się ucieszyła, a ponieważ ma do niego wielki sentyment, zapowiedziała, że pojawi się na uroczystości.” – dodaje tygodnik Na żywo

Zbyszek z Rolnik szuka żony
Zbyszek w programie Rolnik szuka żony

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

źródło: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej