„Rolnik szuka żony”: Piękna niespodzianka! Uczestnicy programu zostaną rodzicami!

2 października 2023
Przez: : M.J

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, czyli para znana z programu „Rolnik szuka żony”, zaskoczyła swoich fanów ogłoszeniem radosnej nowiny-spodziewają się dziecka! Wiadomość ta wywołała szok wśród widzów Rolnika, którzy nie mogli uwierzyć, że Marta tak sprawnie ukrywała zaokrąglający się brzuszek.

Marta i Paweł w Rolnik szuka żony

Ta urocza para była jednym z najbardziej lubianych duetów 7. edycji programu „Rolnik szuka żony“. Ich związek rozkwitał z biegiem czasu, owocując narodzinami synka Adasia.

ZOBACZ TAKŻE: “Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już po ślubie! Jak prezentowała się panna młoda? Mamy zdjęcia

Formalny ślub cywilny odbył się w marcu 2022 roku, ale szybko postanowili sformalizować swój związek również tradycyjnym ślubem kościelnym. 30 czerwca tego roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak” przed ołtarzem. Zorganizowali przy tym huczne, bo 3-dniowe wesele, na którym bawiła się nawet prowadząca show „Rolnik szuka żony” – Marta Manowska.

Marta Paszkin jest w ciąży

Para postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną poprzez zamieszczenie na Instagramie zdjęcia z rodzinnego wyjazdu nad morze. Na fotografii wyraźnie widać, że Marta Paszkin spodziewa się dziecka, co wywołało lawinę gratulacji od zaskoczonych fanów.

”Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie… bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny❤️ Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać🤷‍♀️😉”

Tym samym Marta i Paweł już niebawem zostaną rodziną trzyosobową, co z pewnością cieszy ich licznych zwolenników. Jednak nie brakło także zdziwienia, że Marta zdołała skutecznie ukrywać rosnący brzuszek przed swoimi obserwatorami.

„Jak to możliwe, że nic nie zauważyliśmy? 😮 magia Instagrama! Ogromne gratulacje ☺️”

„Gratulacje Kochani 🥰 tak myślałam po ostatnich postach, że rodzinka się powiększy ❣️”

To kolejny rozdział w życiu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, którzy swoim urokiem i szczerością zdobyli serca widzów „Rolnik szuka żony“.

Teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wieści od tej uroczej pary i życzymy im mnóstwa radości w oczekiwaniu na kolejnego członka rodziny!

Gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej