“Rolnik szuka żony”: Produkcja pokazała treść listu! Kto i do kogo go napisał?

18 maja 2022
Przez: : M.S.

17 kwietnia wyemitowany został zerowy odcinek popularnego reality-show Rolnik szuka żony podczas którego poznaliśmy ośmioro uczestników. Niedługo mija termin nadsyłania listów do rolników i rolniczek i z tej okazji na oficjalnym profilu programu na Instagramie produkcja ujawniła treść listu, który został nadesłany do jednego z rolników.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to program, który gości na ekranie telewizyjnej jedynki dokładnie od sześciu lat. W tym czasie Telewizja Polska wyemitowała już osiem edycji tego popularnego wśród widzów reality-show. Gospodynią programu niezmiennie od pierwszego sezonu jest Marta Manowska.

Marta Manowska
Marta Manowska/ fot. Instagram

Po wakacjach, fani Rolnik szuka żony będą mieli okazję bliżej poznać kolejnych bohaterów programu, bowiem we wrześniu rusza 9. edycja. Do reality-show zgłosiło się ośmioro uczestników, jednak tylko pięcioro z nich będzie miało okazję poznać swoją drugą połówkę. O udział w programie walczy: 24- letni Tomek K., 38- letnia Kasia, 28- letni Mateusz, Tomasz R., 33- letni Krzysztof, 32- letni Tomasz W., 23- letni Michał oraz 25-letnia Klaudia. Kto z nich będzie miał okazję poznać swoje drugie połówki? O tym dowiemy się dopiero na jesień.

Zobacz także: Uczestnicy Rolnik szuka żony 9

Od miesiąca osoby zainteresowane rolnikami i rolniczkami wysyłają do nich listy i Ci uczestnicy, którzy zdobędą ich najwięcej wezmą udział w 9. edycji programu.

Treść pierwszego listu z Rolnik szuka zony

18 maja mija termin nadsyłania listów do rolników przedstawionych w zerowym odcinku Rolnik szuka żony. Z tej okazji na profilu programu na Instagramie pojawiło się zdjęcie przedstawiające treść pierwszego w historii listu, który nadesłany został przez jedną z kandydatek.

“Czy wiecie, że termin wysyłania listów mija już jutro?
Więc jeżeli czekaliście na ostatnią chwilę, to właśnie nastała.

A przy okazji prezentujemy pierwszy list w historii #Rolnikszukażony

Pod zamieszczonym postem pojawiły się komentarze internautów, którzy typowali od kogo i do kogo został napisany list:

“Czyżby Ani do Grześka??”

Macie swoje typy, kto mógł wysłać i do kogo powyższy list?

Źródło: Instagram Rolnik szuka żony/ Marty Manowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej