„Rolnik szuka żony”: Seweryn został ojcem. Żona rolnika pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

18 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Kilka dni temu okazało się, że Seweryn, który dał się poznać widzom Rolnik szuka żony w 6 sezonie, wkrótce zostanie ojcem. Okazało się, że żona rolnika właśnie urodziła ich dziecko. Seweryn z Rolnik szuka żony został ojcem.

Seweryn Nowak był bohaterem 6 edycji Rolnik szuka żony. Nie da się ukryć, że historia rolnika była jedną z najbarwniejszych w ówczesnej edycji.

Przypominamy, że Seweryn zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki, jednak od samego początku największe zainteresowanie kierował w stronę Marleny. Gdy pozostałe dziewczyny opuściły program, wiele wskazywało na to, że Seweryn i Marlena będą żyli długo i szczęśliwie, lecz wkrótce ich związek prysnął niczym bańka mydlana, a widzowie byli świadkami karczemnej awantury pomiędzy rolnikiem i jego wybranką.

Chociaż związek Seweryna z młodszą o kilka lat kandydatką nie przetrwał, rolnik ułożył sobie życie u boku innej kobiety Magdaleny, która jak się okazało, mieszkała niedaleko wsi, gdzie mężczyzna prowadzi swoje gospodarstwo. W ubiegłym roku para scementowała swój związek i wzięła ślub.

Seweryn z Rolnik szuka żony został tatą

Na początku kwietnia informowaliśmy, że Seweryna z Rolnik szuka żony już wkrótce czekają w życiu kolejne zmiany. Rolnik i jego małżonka przez długi czas nie chwalili się, że spodziewają się dziecka. Partnerka Seweryna opublikowała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem 6 kwietnia i zdradziła wówczas, że jest w 39 tygodniu ciąży.

Okazuje się, że Seweryn i jego żona niedawno zostali rodzicami. Magdalena ukochana rolnika z 6 edycji pochwaliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcie nóżki maleństwa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena (@mos_madeleine_nova)

Pod zdjęciem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy, a gratulacje świeżo upieczonym rodzicom złożyła między innymi Joanna Wielgosz z 8 edycji Rolnik szuka żony, która sama niedawno została mamą.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony”: Już niebawem ślub Asi i Kamila! Znamy szczegóły!

Gratulujemy!

Seweryn z Rolnik szuka żony z partnerką, fot. AKPA

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej