„Rolnik szuka żony”: Zuza i Konrad są parą po programie. Wystąpią w świątecznym odcinku?

19 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Już za kilka dni świąteczny odcinek Rolnik szuka żony. Przed kamerami pojawi się pięć par. Czy Zuza i Konrad, których dzięki programowi połączyło uczucie, opowiedzą o swojej miłości widzom?

Program Rolnik szuka żony połączył już wiele samotnych serc. W ostatnim zakończonym niedawno 9 sezonie miłość odnalazło aż czworo bohaterów. Jak się okazało, swoją znajomość zdecydowali się kontynuować Klaudia i Walentyn, Tomasz i Kasia, Michał i Ada, oraz Tomasz i Justyna. Jedynie Mateusz nie związał się z żadną z zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek, a w finale uczestnicy próbowali wyjaśnić nieporozumienie, do którego pomiędzy nimi doszło.

Co więcej, po finale wyszło na jaw, że po programie narodziła się jeszcze jedna para. Mowa o Zuzannie, która była kandydatką Mateusza oraz Konradzie, który wcześniej walczył o względy Klaudii. Niedługo po zakończeniu emisji reality-show Rolnik szuka żony para pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem. Sam Konrad opublikował wpis, w którym zdradził, że rozpoczyna nowy rozdział w życiu.

“Przeżyć coś tak wspaniałego nie da opisać się słowami 😊 . Dziękuję wszystkim za miłe słowa przez cały program . Wszystkim rolnikom z tej edycji życzę szczęścia i mnóstwo miłości ❤️. A teraz czas na nowy rozdział w moim życiu za który dziękuję temu programowi”– napisał

Internauci nie ukrywali entuzjazmu z tego, ze cisza iż Zuzę oraz Konrada połączyło uczucie.

„Piękna para życzę Wam zdrówka radosci I żeby ta miłość się rozwijała jesteście śliczną parą”

„Super para, powodzenia” – pisali w sieci

Zuza i Konrad z Rolnik szuka żony

Na ten dzień z pewnością czekają niemal wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. Już w pierwszy dzień Świat Bożego Narodzenia 25 grudnia o godz. 20:20 na antenie TVP1 wyemitowany zostanie świąteczny odcinek programu, w którym wystąpić ma aż 5 par, które poznały się właśnie dzięki Rolnik szuka żony.

Wiele wskazuje na to, że jedną z par, która opowie przed kamerami o tym, jak potoczyły się ich losy po programie, będą właśnie Zuzanna Skrobot i Konrad Krzywicki.

Zuza i Konrad są parą, fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej