Połącz się z nami

Romantyczne chwile Wieniawy i Barona w mieście zakochanych! Jak UROCZO!

Z życia gwiazd

Romantyczne chwile Wieniawy i Barona w mieście zakochanych! Jak UROCZO!

Julia Wieniawa wraz ze swoim ukochanym Aleksandrem Milwiw-Baronem polecieli razem do stolicy Francji. Aktorka obszernie relacjonuje ich wspólną wycieczkę do Paryża na swoim Instagramie, gdzie zamieszcza dużo zdjęć i filmików. Również Baron nie zapomniał poinformować o tym swoich fanów i pokusił się o komentarz, który nieco zaskoczył niektórych! Zobaczcie!

Julka i Alek obecnie tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Młodzi, piękni, sławni i zakochani cały czas na bieżąco informują swoich fanów co u nich aktualnie słychać. Jak mogliśmy zaobserwować na profilu aktorki, wybrała się ona na krótki odpoczynek do Paryża na zaproszenie marki perfum „Lancome”, której to właśnie w Paryżu miała miejsce premiera jej najnowszego zapachu.

Przy okazji wyjazdu na event, Wieniawa z ukochanym zwiedzili najważniejsze miejsca w stolicy Francji takie jak Pola Marsowe, Luwr, katedra Notre Dame czy wieża Eiffla i chętnie się chwalą fotkami na swoich profilach.

Są to już kolejne wakacje tej dwójki. Jak wiemy, wcześniej wybrali się oni na Wyspy Zielonego Przylądka, a chwilę później szusowali po słonecznych stokach Alp.

Wizyta w mieście zakochanych to idealna okazja, aby Wieniawa mogła zaprezentować się w swoich letnich stylizacjach, które idealnie się wpasowały w klimat Paryża. Para chętnie pokazuje fotografie z różnych zakątków tego uroczego miasta. Chociaż jeszcze nie tak dawno sami mówili w wywiadach, że obydwoje są bardzo zapracowani i nie mają czasu na wakacje to, jak widzimy, kiedy tylko znajda wolne pięć minut postanawiają je spędzić razem.

Wszystko wskazuje na to, że Baron jest świetnym fotografem i z chęcią robi zdjęcia swojej ukochanej, które później możemy oglądać na jej profilu w mediach społecznościowych. Jak się również okazało to pierwszy raz, kiedy Baron zawitał w Paryżu! Na zdjęciu, które pokazał na swoim Instagramie, a które zapewne zrobiła Julka, w komentarzu czytamy:

„Po raz pierwszy w Paryżu! „.

Widać, że ta dwójka świetnie się czuje w swoim towarzystwie i lubią ze sobą spędzać czas, którego nie mają za wiele. Julka za chwilę znowu wpadnie w wir obowiązków. Nadchodzące eventy, zdjęcia do seriali i filmów na pewno zapełnią jej grafik po brzegi. Natomiast Baron wraz ze swoim zespołem również nie może narzekać na brak obowiązków!

View this post on Instagram

Bonsoir ?? #goldenhour in #Paris

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Cieszymy się, że udało im się znaleźć chwilę i spędzić parę dni w mieście zakochanych!

Podobają Wam się stylizacje Julki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry