Połącz się z nami

Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci! Miłość widać gołym okiem!

Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci! Miłość widać gołym okiem!

Z życia gwiazd

Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci! Miłość widać gołym okiem!

Po zakończonym programie „Hotel Paradise” wciąż nie milkną echa o uczestnikach show. Jak już wiadomo, jedyną parą, której udało się zbudować związek po programie jest Ania i Ivan. Teraz w sieci pojawił się ich romantyczny klip, którym w ten sposób po raz kolejny potwierdzili, że są razem! Zobaczcie nagranie! Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci!

Choć od wielkiego finału drugiego sezonu „Hotelu Paradise” minęło już kilka dni, w sieci nadal jest głośno o randkowym reality-show. W ostatnim odcinku, podczas wielkiego finału o przejście Rajską Ścieżką walczyły dwie pary – Artur i Ata oraz Łukasz i Sonia. Decyzją pozostałych uczestników pierwsza z par miała możliwość powalczyć o nagrodę główną. Choć emocji nie brakowało, 100 tysięcy do podziału wygrali Artur i Ata.

Jak powszechnie wiadomo, program nagrywany był kilka miesięcy temu. W związku z tym, przez ten czas uczestnicy musieli zachować w tajemnicy, jak potoczyły się ich losy. Tuż po zakończeniu programu okazało się, że prawie żadna z par, która złączyła się na rajskim Bali, nie przetrwała.

Wyjątkiem jest Ivan i Ania, którzy już na samym początku wyjątkowo przypadli sobie do gustu. Ich związek rozwijał się z dnia na dzień, a łączące ich uczucie rosło w siłę. Czarne chmury nad związek tej dwójki pojawiły się, kiedy do hotelu zawitała Ata. Pomimo problemów i kłótni, w których oglądaliśmy sceny zazdrości, Ania i Ivan przetrwali i do dziś kontynuują swój związek.

Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci!

Wielu internautów zmylił pierwszy z postów Ivana. Wielka część widzów zrozumiała wówczas, że jego związek z Anią to już przeszłość. Prawda jednak okazała się inna. We wczorajszym poście na Instagramie Ivan potwierdził, że z Anią nadal są razem, a swoje uczucie musieli ukrywać przez ponad 8 miesięcy! Przeczytajcie tutaj:
Ania i Ivan potwierdzili, jaka łączy ich relacja. Ta informacja może zaskoczyć.

Romantyczny klip Ivana i Ani pojawił się w sieci!

Jak się okazuje, Ivan i Ania postanowili również podzielić się intymnym nagraniem, które opublikowali na Youtubie i którym po raz kolejny potwierdzili łączące ich uczucie.

Nagranie Ani i Ivana trwa niespełna minutę i wykonane jest w bardzo romantycznym klimacie. Zapowiada tym samym również ich kanał na Youtubie, na którym będą publikować wspólne treści i dzielić się swoim prywatnym życiem:

„Witamy Was w naszym świecie 🙂
I właśnie tutaj będziemy dzielić się z Wami
miłością – #Love , naszym życiem – #Life i szczęściem – #Lucky o które dbamy, które jest częścią udanego życia.”

Życzymy Ivanowi i Ani by ich miłość nie gasła i wciąż przybierała na sile! Jak podoba się Wam romantyczny klip Ivana i Ani?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry