Połącz się z nami

Ania i Ivan potwierdzili, jaka łączy ich relacja. Ta informacja może zaskoczyć

ania i ivan

Z życia gwiazd

Ania i Ivan potwierdzili, jaka łączy ich relacja. Ta informacja może zaskoczyć

Na tę informację czekało wielu fanów reality-show „Hotel Paradise”. Po miesiącach domysłów Ania i Ivan potwierdzili, jaka naprawdę łączy ich relacja.

Chociaż niedawno opublikowany przez Ivana post mógł zasugerować, że jego związek z Anią to jedynie przeszłość, prawda okazała się zupełnie inna.

Od finału programu „Hotel Paradise” minęło już kilka dni, a emocje wśród fanów reality-show wciąż nie gasną. W drodze o zwycięstwo w drugiej edycji stanęło sporo uczestników, jednak w finale znaleźć mogły się jedynie dwie pary. O to, aby zostać zwycięzcami „Hotel Paradise”, ostatecznie walczyli Ata i Artur, a także Sonia i Łukasz. Chociaż do końca nie było wiadomo, jak w finale zagłosują inni mieszkańcy rajskiego hotelu, ostatecznie większość głosów oddali na Atę i Artura, co oznaczało, że to oni wygrali główną nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

Ania i Ivan byli jedną z par, która również poznała się w programie „Hotel Paradise”. Problemy w ich relacji pojawiły się, gdy w programie zjawiła się Ata, która nie ukrywała swojego zauroczenia Ivanem. To właśnie wtedy w związku Ani i Ivana zaczęły pojawiać się pierwsze poważniejsze kłótnie i sceny zazdrości.

Ania i Ivan potwierdzili, jaka łączy ich relacja

Decyzją pozostałych uczestników programu „Hotel Paradise” Ivan musiał opuścić rajski hotel na krótko przed wielkim finałem. Ania nie ukrywała swojego rozczarowania jego zachowaniem i twierdziła, że jej relacja z Ivanem to już przeszłość. Mimo to kilka dni później podczas finału programu „Hotel Paradise” widzowie ponownie zobaczyć mogli Anię i Ivana razem.

Materiał do programu nagrywany był kilka miesięcy temu, dlatego przez pewien czas nie było wiadomo, jak potoczyły się losy uczestników „Hotelu Paradise”. Tuż po finałowym odcinku byli mieszkańcy rajskiego hotelu w końcu mogli zdradzić, czy pary powstałe w programie, wciąż są razem. Niestety zarówno związek Magdy i Roberta, jak i Dominiki i Bartka okazały się jedynie wspomnieniem.

Chociaż jeszcze kilka dni temu Ivan opublikował na swoim Instagramie post, który zasugerował części internautów, że jego relacja z Anią to już przeszłość, prawda była inna. Okazuje się, że Ania i Ivan wciąż są razem, a swój związek ukrywali przed światem aż osiem miesięcy!

„Dzień dobry😁

W końcu Nastąpił ten dzień!🤩

Mogę Wam śmiało powiedzieć, że jesteśmy z Anią razem !👩‍❤‍👨

Bardzo długo czekałem na ten dzień, ponad 8 miesięcy, to nie było łatwe ukrywać prawdziwą miłość i prawdziwe uczucia❤️

Nie wygraliśmy w Hotel Paradise 100 000 zł ale wygraliśmy GŁÓWNĄ nagrodę w życiu MIŁOŚĆ ❤️

Jesteśmy jedyną prawdziwa parą z Hotelu Paradise 2 😉

Bardzo dziękuje wszystkim naszym obserwującym którzy wierzyli w nas i naszą miłość ❤️ jesteśmy z Wami 🤗

KOCHAM CIĘ @anna_hotelparadise2” – napisał Ivanna swoim Instagramie

Cieszycie się, że Ania i Ivan jednak są razem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry