Połącz się z nami

Rosati angażuje się w pomoc OFIAROM PRZEMOCY! Założyła FUNDACJĘ!

News

Rosati angażuje się w pomoc OFIAROM PRZEMOCY! Założyła FUNDACJĘ!

Weronika Rosati już od jakiegoś czasu jest na językach wszystkich mediów w kraju. Oskarżyła ona swojego byłego partnera o przemoc psychiczną i fizyczną, a wszystko opowiedziała w wywiadzie, po którym jej rozstanie i walka o córkę stała się bardzo medialna, Teraz zakłada fundację, która ma pomagać innym pokrzywdzonym! Zobaczcie!

Weronika Rosati coraz bardziej jest zaangażowana w pomoc pokrzywdzonym kobietom, które doświadczyły przemocy domowej i mobbingu. W tym celu założyła fundacje „Siła Kobiety”, o której poinformowała wszystkich na swoim profilu w mediach społecznościowych. Poznajcie szczegóły jej nowej inicjatywy!

Jak możemy się domyślić, związek Weroniki z Robertem Śmigielskim wywołał w jej życiu ogromną rewolucję. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! Rosati nadal prowadzi batalię sądową o opiekę nad ich wspólną córeczką Elizabeth, a ostatnio nawet na swoim profilu na Instagramie pokazała oświadczenie swojego pełnomocnika, w którym wyjaśniła wszelkie nieprawdziwe informacje, które pojawiły się na jej temat w mediach. Zobacz TUTAJ!

View this post on Instagram

Poniedziałek🙃

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Teraz aktorka zamierza pomagać innym kobietom, które tak jak ona kiedyś, teraz potrzebują pomocy. Jak możemy przeczytać w jej poście zamierza ona je uświadamiać i wspierać.

„Kochani, z przyjemnością i dumą chcę się z wami podzielić fajną informacją-założyłam Fundację „Siła Kobiety”. Moja fundacja ma wspierać, inspirować, uświadamiać i motywować skrzywdzone kobiety: ofiary przemocy, mobbingu, i samotne mamy. To będzie miejsce, które ma pomagać tym, które zostały skrzywdzone przez ludzi, którzy mają nad nimi przewagę: emocjonalną, fizyczną, socjalną, zawodową, płciową i finansową”– czytamy w komentarzu pod zdjęciem.

Weronikę w jej działaniach zaczęły wspierać gwiazdy, a do jej inicjatywy dołączyła Karolina Korwin-Piotrowska czy Magdalena Środa. W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się wpisy gwiazd, które z całego serca wspierają Weronikę w jej dalszej walce o dobro każdej kobiety!

„O! Brawo 🔥👏”- o taki krótki wpis pokusiła się Julia Wieniawa.

„Niestety nie mogłam być , moje mieszkanie 500km od Wawy utrudnia wiele ale całym sercem jestem z Wami . Los wybiera nas czasem w dziwny sposób i nakładając koronę cierniową ,stymuluje do szerszego otwarcia oczu i dostrzeżenia , że to co mamy na głowie , rodzaj i charakter ma większość ludzi wokół nas , tylko nie każdy potrafi zdjąć ten ciężar cierniowy lub go złagodzić . W grupie siła ❤️”– poparła inicjatywę projektantka Eva Minge.

Również jej fani podzielają tę inicjatywę i wspierają Weronikę w jej dalszym działaniu przeciwko agresji i przemocy wobec kobiet!

„Świetna inicjatywa ! Gdyby były potrzebne wolontariuszki za granicami będę pierwsza do pomocy ❤️”, „Pani Weroniko jestem z Panią calym❤️Gratuluję super pomysł wierzę w „Siłę Kobiety”, „Gratulacje 👏👏 w kobietach siła, robisz piękne rzeczy ❤️❤️”.

My mamy nadzieję, że fundacja pomoże wielu kobietom, które nie wiedzą jak mają poradzić sobie z przemocą domową!

Podzielacie inicjatywę Weroniki Rosati?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry