Połącz się z nami

Rosati zapowiada nowy projekt. Uwagę zwrócił jednak jej płaski brzuch

Rosati zapowiada nowy projekt

Moda i uroda

Rosati zapowiada nowy projekt. Uwagę zwrócił jednak jej płaski brzuch

Rosati na Instagramie zapowiada swój nowy projekt, jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie jej fanów. Weronika zaprezentowała się bowiem w bikini i pokazała przy tym piękną figurę. Zobaczcie!

Weronika Rosati to znana polska aktorka, która studiowała w Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Mogliśmy ją zobaczyć w wielu polskich serialach, m.in. „M jak miłość”, „39 i pół”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex” czy „Zawsze warto”. To właśnie w tym ostatnim Weronika obok Julii Wieniawy i Katarzyny Zielińskiej zagrała jedną z trzech głównych ról. W ekranizacjach kinowych zadebiutowała rolą Dżemmy w filmie „Pittbill” Patryka Vegi. Następnie były inne produkcje, również te zagraniczne.

Prywatnie Weronika jest szczęśliwą i spełnioną mamą. 11 grudnia 2017 na świat przyszła jej córka Elizabeth Valentina.

Trzeba także zaznaczyć, że Weronika Rosati jest bardzo ambitną i niezwykle aktywną kobietą. Aktorka jest także działaczką i felietonistką. Warto zwrócić uwagę, że ostatnio założyła fundację „Siła Kobiety”, oferując pomoc kobietom będącymi ofiarami przemocy domowej.

Zobaczcie także: Weronika Rosati o agresji byłego partnera!„Bardzo cię przepraszam, to wszystko z miłości”

Rosati zapowiada nowy projekt

Weronika Rosati właśnie zapowiedziała na Instagramie swój nowy projekt, który ma zamiar zrealizować w 2021 roku. Jednak nie tylko to zainteresowało jej obserwatorów. Uwagę przykuwa oczywiście jej smukłe ciało i płaski brzuch w bikini.

Zobaczcie!

„Nie mogę się doczekać, aż będę mogła wam zdradzić więcej szczegółów na temat mojego nowego projektu. 🖤 To będzie coś oryginalnego i nieoczekiwanego i coś, co zawsze chciałam zrealizować, tyle wam mogę zdradzić na teraz. 😉 Rok 2021 naprawdę się nieźle zapowiada #grateful #newsecretproject @mitchstonephoto

Wielu internautów zachwyciło się zgrabną figurą Rosati.

„Piękne. Ciałko”

„Piękna figura 👌”

„Matko kochana co za figurka ❤️❤️❤️❤️”

Trudno nie zgodzić sie takimi opiniami. Jak myślicie, czego może dotyczyć nowy projekt Weroniki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry