Rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej! Tylko ona mogła to powiedzieć!

17 grudnia 2020
Przez: : M.J

Dagmara Kaźmierska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. Ostatnio pojawiły się tam nagrania, na których Królowa życia robi się na bóstwo, a naszą uwagę zwrócił rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej, w którym jasno dała do zrozumienia, że musi coś zrobić ze swoimi ustami! Zobaczcie!

Program „Królowe życia” leci na ekranach naszych telewizorów od wielu lat i doczekał się już 9. edycji. Od początku trwania tego reality-show niekwestionowaną jego królową jest Dagmara Kaźmierska. To właśnie dzięki tej produkcji poznaliśmy jej barwne życie i życie jej przyjaciół, którzy trwają u jej boku od wielu lat. Na naszych oczach dorastał również syn Kaźmierskiej Conan, który na przestrzeni lat przeszedł spektakularną metamorfozę.

Zobaczcie: Dagmara Kaźmierska pokazała muskulaturę Conana. Jak on zmężniał!

Jak również zauważył niejeden widz, który śledzi losy Dagmary i jej przyjaciół, uwielbia ona wszystko, co się świeci. Zawsze nosi mnóstwo złotej biżuterii, jak na królową życia przystało. Kaźmierska dba również o swój wygląd. Pełny makijaż i zrobione włosy to jej znak rozpoznawczy. Zawsze prezentuje się nienagannie.

Na uwagę zasługuje na pewno jej profil na Instagramie, gdzie ma stały kontakt ze swoimi fanami. Co ciekawsze już niebawem Kaźmierska dobije do MILIONA obserwujących jej osób! To właśnie tam ostatnio pojawiło się nagrania, podczas którego mogliśmy usłyszeć rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej na temat jej wyglądu! Zobaczcie!

Rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej!

Dagmara, korzystając z usług makijażystki, postanowiła zrobić się na bóstwo. Przy okazji malowania ust zdecydowała się zwrócić na nie uwagę. Jak przyznała, są one krzywe i musi coś z tym zrobić:

„Nie no ja mam krzywe usta, jak moja mama i ciotka Jadźka. Ja muszę coś z tym zrobić. Prawą stronę jakby mi ktoś w mordę dał. Przekrzywiona! Naprawdę! Jak mówię to widać”

Rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej

Musimy zaznaczyć, że gdyby nie rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej na temat wyglądu jej ust nikt by nawet tego nie zauważył. Niemniej jednak Dagmara za każdym razem potrafi nas rozbawić, a za jej dystans do siebie należą się wielkie brawa!

Też lubicie teksty Dagmary Kaźmierskiej? Musicie przyznać, że są jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej