Rozenek dumnie eksponuje ciało w stroju. Tak ostrej reakcji internautów jeszcze nie było…

29 grudnia 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek od momentu kiedy wyjechała na rodzinne wakacje w ciepłe kraje z dumną eksponuje swoją zjawiskową figurę w mediach społecznościowych. Choć Małgorzata ma się czym chwalić wielu internautów sądzi zupełnie, co innego. Zobaczcie komentarze, od których aż zawrzało pod zdjęciem.

Kilka słów o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Małgorzata pomimo tego, że była mamą dwóch synów marzyła, by na świecie pojawiła się jej wspólna pociecha z Radkiem Majdanem. Po długim czasie wymagającym od Majdanów cierpliwości udało się, a na świat przyszedł ich synek Henio, który od razu stał się oczkiem w głowie rodziców. Od tej pory Małgorzata starała się wrócić do swojej formy po ciąży. Widzowie byli nawet świadkami jak do tego doszło. Oglądając program Rozenek cudnie chudnie dowiedzieliśmy się jakiej diety stosuje oraz jakie ćwiczenia wykonuje w drodze o upragnioną sylwetkę. Z miesiąca na miesiąc Małgorzata chudła w oczach a efektami dzieliła się na Instagramie wywołując masę pozytywnych komentarzy i gratulacji od oglądających ją osób w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Gorące fotki Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek

Ostra reakcja internautów

Jeszcze przed wigilią Małgorzata wraz z całą rodziną postanowiła wyjechać za granicę i odpocząć w ciepłym, egzotycznym klimacie. Jak zwykle rodzina Majdanów chętnie dzieli się z nami licznymi zdjęciami i nagraniami, na których prezentuje fragmenty rajskich wakacji. Słoneczna aura to również idealny moment na prezentowanie swojej nienagannej sylwetki. Pod jednym ze zdjęć, które zaprezentowała Rozenek w stroju kąpielowym oprócz licznych komplementów znalazły się również słowa krytyki. Wielu internautów bez owijania w przysłowiową bawełnę zaatakowało Rozenek:

“Powiem to, co zawsze mówi mi o moim samochodzie diagnosta na przegladzie technicznym: “Piękny stan jak na ten rocznik”.”

“Mówiłam. ze w święta będzie tyłek ! 😂”

“Rura Majdana 😂”

“Zrobić sobie można wszystko 🙌”

“Moja mama tyłka nie pokazuje 😂”

Małgorzata Rozenek na chwilę obecną nie odpowiedziała na żaden z uszczypliwych komentarzy, zachowując wielką klasę.

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz