Rozenek rozgrzała atmosferę! Podzieliła się z fanami gorącą fotką w stroju kąpielowym

23 grudnia 2021
Przez: : J.J

Choć zima w pełni a temperatura spada poniżej zera Małgosia Rozenek postanowiła rozgrzać atmosferę. Małgorzata wraz z rodziną wyjechała do ciepłych krajów na wakacje. Teraz pochwaliła się gorącą fotką w stroju kąpielowym! Sami zobaczcie!

Kilka słów o rodzinie Majdanów

Małgorzata i Radosław Majdanowie należą do grona znanych osobowości, które chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Na ich profilach w mediach społecznościowych znajdziecie liczne zdjęcia zarówno pokazujące zwykłą codzienność jak i bliższe i dalsze wyjazdy. Każdy kto dogląda ich profili doskonale wie, że Małgosia i Radek słyną z celebrowania wszystkich ważnych okazji w swoim życiu. Byliśmy świadkami ich urodzin, romantycznych randek czy rodzinnych wakacji. Co roku Majdanowie dokładanie relacjonują również święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy Halloween, kiedy w ich domach zmienia się klimat a Małgorzata chętnie pokazuje ciekawe dekoracje, które zawsze wywołują masę komentarzy i zaciekawienie internautów.

Zobacz także: Bajeczne dekoracje w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Zobacz także: Majdanowie świętują urodziny. Pokazali zabawne nagranie

W tym roku święta Bożego Narodzenia i Wigilię Majdanowie przełożyli w czasie i świętowali w najbliższym gronie parę dni wcześniej. Wszystko to za sprawą ich wyjazdu na wakacje.

Rozenek pokazała gorącą fotkę

W tym roku Majdanowie śnieg zamienili na piękne słońce i wysoką temperaturę, a świąteczny klimat na rajski urlop pod palmami. Małgosia wraz z synami i Radkiem wybrała się do Tajlandii, skąd chętnie publikuje zdjęcia i nagrania. Najnowsze z nich szczególnie przypadło do gustu obserwującym jej profil.

Rozenek pochwaliła się gorącym zdjęciem w stroju kąpielowym rozgrzewając atmosferę:

“W tym roku, zamieniliśmy karpia na kraba 😉😂🤷‍♀️ #sendinglove 🐟🔁🦀” – skomentowała dodane zdjęcie

Internauci tłumnie przyznali, że zazdroszczą takiej zmiany:

“Krab lepszy 👌👍😀”

“No i super !!! @m_rozenek 😋🎄”

“😂 super fotka 🙌😍”

My jednak zwróciliśmy uwagę na figurę Rozenek, która z miesiąca na miesiąc prezentuje się coraz to lepiej. Takiej sylwetki pozazdrości jej zapewne niejedna kobieta.

Rozenek-Majdan
Małgorzata w stroju kąpielowym

A Wam, jak podoba się zdjęcie Małgorzaty Rozenek w stroju kąpielowym?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz