Rozenek pochwaliła się bajkowo udekorowanym domem. Poczujecie magię świąt! [ZDJĘCIA]

3 grudnia 2021
Przez: : J.J

Każdy z obserwatorów profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan doskonale wie, że uwielbia ona święta i wszystko, co z nimi związane. Nic więc dziwnego, że Małgosia nigdy nie rezygnuje z okazji, by jak najpiękniej udekorować swój dom. Zobaczcie, jak zrobiła to w tym roku. My jak zwykle nie możemy oderwać wzroku.

Życie zawodowe i rodzinne Małgosi Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Na swoim koncie ma udział w wielu programach telewizyjnych, które sprawiły, że od lat pozostaje niezmiennie na językach wielu ludzi. Małgosia wiedzie również udane życie rodzinne. Wraz z mężem Radkiem Majdanem wychowuje dwóch synów z wcześniejszego małżeństwa oraz wspólnego synka – Henryka, którego zdjęciami chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Zeszłoroczną choinkę Majdanów

Święta u Majdanów

Każdy doskonale wie, że Małgorzata uwielbia celebrować wszystkie ważne chwile w swoim życiu oraz święta.

Zbliżające się do nas wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia to świetna okazja, by udekorować swój dom i nadać mu wyjątkowego klimatu. Koło takiej okazji nie mogła przejść obojętnie oczywiście Małgorzata Rozenek, która efektami pochwaliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

W domu Majdanów nie zabrakło ogromnej choinki z mieniącymi się lampkami, świątecznych wiązanek, dziadków do orzechów i wielu innych dekoracji, dzięki którym czuć magię świąt. Zobaczcie sami!

Świąteczne dekoracje Majdanów
Choinka Majdanów
Majdanowie pokazali świątecznie udekorowany dom
Świątecznie udekorowany dom Radka i Małgosi
Dekoracje świąteczne Majdanów
Świąteczne dekoracje Rozenek

Zobacz także: Dekoracje domu Rozenek we wcześniejszych latach

Bożonarodzeniowa choinka Majdanów
Święta u Majdanów
Syn Rozenek i Majdana - Henryk
Świąteczny klimat w domu Majdanów
Święta u Majdanów
Syn Małgosi i Radka – Henryk

Jak podoba się Wam świątecznie udekorowany dom Majdanów? Naszym zdaniem Małgorzata Rozenek, jak zwykle zrobiła to perfekcyjnie!

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej