Połącz się z nami

Rozenek-Majdan opowiedziała o diecie w ciąży – „jestem strasznym łakomczuchem”

Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Rozenek-Majdan opowiedziała o diecie w ciąży – „jestem strasznym łakomczuchem”

Rozenek-Majdan opowiedziała o swojej diecie, nawykach żywieniowych i zachciankach podczas ciąży. Prezenterka przyznała się, że sporo przytyła i ma słabość do ciast!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. O parze nie przestaje być głośno, głównie dlatego, że prezenterka od dłuższego czasu nie mogła zajść w ciąże. Para zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro. Warto dodać, że przyszła mama angażuje się w politykę związaną ze sztucznym zapłodnieniem, a ponadto wielokrotnie zabrała głos w sprawie refundowania tego zabiegu. Małgosia wydała również książkę pt. „In vitro. Rozmowy intymne”. Prezenterka w jednym z wywiadów zdradziła, że w 11 tygodniu ciąży poroniła bliźniaki. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o swojej diecie w ciąży

Małgosia w wywiadzie zdradziła, że apetyt podczas ciąży zdecydowanie jej dopisuje. Żartobliwie powiedziała, że je praktycznie przez cały czas. Stawia jednak na zdrową i wartościową żywność. Prezenterka poinformowała, że czuje się bardzo dobrze i należy do tej grupy kobiet, którym ciąża zdecydowanie służy. Warto jednak wspomnieć, że Majdanowie nie spożywają mięsa, dlatego ich dieta powinna być dokładnie opracowana.

Przyszła mama zdradziła, że ma ogromną słabość do ciast, a rozkoszowanie się wypiekami i herbatą to jedno z najprzyjemniejszych momentów w ciągu dnia. Żartobliwie nazywa siebie „łakomczuchem”. Rozenek poinformowała również, że ma dokładnie zbilansowaną dietę i jest uzależniona od zielonych warzyw. Cały czas jest pod opieką profesjonalnego dietetyka klinicznego.

View this post on Instagram

#Love #pregnancy #vibes

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgosia przyznała, że znacznie przytyła podczas ciąży, dlatego już rozmyśla o powrocie do formy. Wspomniała, że ma rozpisaną dietę oraz plan treningowy, który wprowadzi w życie zaraz po porodzie. Ponadto, Rozenek zdradziła, że poprowadzi o tym program!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry