Rozenek zdradziła, skąd czerpie inspirację do tworzenia marki “Mrs. Drama”. Zgadniecie?

30 maja 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan udowodniła, że ma głowę pełną pomysłów i ambicję na zawodowe sukcesy. Jej marka Mrs. Drama cieszy się wielkim powodzeniem. Zastanawialiście się kiedyś, skąd Małgosia czerpie inspirację do tworzenia własnej marki? Tego mogliście się nie spodziewać!

Małgorzata Rozenek-Majdan życie zawodowe

Małgosia Rozenek stała się osobą znaną i popularną lata temu, kiedy w telewizji mogliśmy oglądać program z jej udziałem zatytułowany Perfekcyjna Pani Domu. Następne lata przyniosły kolejne zawodowe angaże. Na przełomie lat, Rozenek nie tylko otrzymała wiele ciekawych propozycji, które zapewniły jej stabilne miejsce w polskiej telewizji, ale i show-biznesie.

Co ciekawsze, Małgorzata nie ogranicza się jedynie do telewizji, a swoją karierę rozwija również poza nią. Nie tylko współpracuje z licznymi markami, reklamując ich produkty, ale i założyła własną markę ubrań Mrs. Drama.

Mrs. Drama

Nowa firma odzieżowa stworzona przez Małgorzatę Rozenek-Majdan cieszy się wielkim powodzeniem. W ofercie znajdziecie przeróżną odzież na wszelkie okazje. Co skłoniło Małgosię do stworzenia marki? Na oficjalnej stronie czytamy:

„Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki.”

Inspiracja do stworzenia marki

Małgorzata w rozmowie z Jastrząbpost przyznała, że tworzona przez nią odzież powstaje z myślą o normalnych kobietach, a nie gwiazdach z czerwonych dywanów i ścianek:

„Ja w ogóle nie myślę o gwiazdach jak projektuje swoje rzeczy i jak je przygotowujemy. Ja myślę o mamach na placach zabaw, o kobietach, które idą do pracy i siedzą w biurze, albo na zdalnym. Myślę o normalnych kobietach, bo z myślą o nich ta marka powstała. Nigdy nie miałam ani ambicji, ani ochoty ubierać gwiazdy, bo ich jest dużo mniej niż normlanych kobiet i są mi dużo mniej bliskie niż normalne kobiety. Poza tym ja po prostu jestem też normalną kobietą i łatwiej mi myśleć jak one żyją, co im mogę zaproponować i jak powinny wyglądać ubrania, które mogą założyć.”

Rozenek zdradziła również dwa nazwiska, którymi inspiruje się od lat. Osobami tymi są
Victoria Beckham oraz Jennifer Aniston. Przyznała, że bardzo lubi ich styl i sposób bycia:

„Na pewno bardzo lubię i bardzo cenię Victorię Beckham. Nigdy tego nie ukrywałam, cenie to, jaką rodzinę stworzyli, jak wyglądają ich biznesy, jak wygląda ich rodzicielstwo. Fajna para. Lubię ich śledzić i na pewno też kocham Jennifer Aniston. To są takie dwie kobiety, które jakbym miała wskazać, to naprawdę bardzo mi się podobają na przestrzeni wielu lat.”

Spodziewaliście się?

Zobacz także: Rozenek w stylówce własnej marki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej