Połącz się z nami

Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym. Jego cena zwala z nóg!

Moda i uroda

Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym. Jego cena zwala z nóg!

Ciężarna Małgorzata razem z rodziną postanowiła odpocząć od licznych obowiązków i wybrała się na krótki wypoczynek do Austrii. Chociaż w sieci chętnie udostępniała zdjęcia w klimacie górskim, tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się na basenie! Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym!

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, ile kosztuje strój kąpielowy, który wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Chociaż jest piękny, niestety jego cena nie jest niska!

Małgorzata Rozenek-Majdan to od wielu lat niekwestionowanie jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Popularność zdobyła jako prowadzącą bijący niegdyś rekordy popularności program „Perfekcyjna Pani Domu”. Od edycji show minęło sporo czasu, ale słuch po Małgorzacie nie zaginął i idealnie odnalazła się w świecie telewizji i mediów.

Chociaż Małgosia nieprzerwanie swoją osobą wzbudza ogromne zainteresowanie, ostatnio coraz głośniej zrobiło się o gwieździe za sprawą ciąży. Rozenek-Majdan jest żoną Radosława Majdana i para nigdy nie ukrywała, że ich największym marzeniem jest wspólny potomek. Początkiem grudnia media obiegła elektryzująca wiadomość. Po wielu latach starań małżeństwo w końcu ogłosiło, że spodziewają się dziecka.

View this post on Instagram

Coat @wild.mascot

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym

Małgorzata wielokrotnie udowadniała, że bardzo dobrze zna się na modzie. Przyszła mama uwielbia luksusowe ubrania i dodatki, ale nie stroni także od tańszych alternatyw.

Chociaż Rozenek-Majdan jest w coraz bardziej zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje z pracy i wciąż angażuje się liczne projekty. Nie tak dawno temu Małgosia razem z Radosławem wybrała się aż za ocean, gdzie jak zdradzili przyszli rodzice, wybrali się na kolejny „secret project”.

Tym razem stroniąc od zawodowych obowiązków Majdanowie razem z synami Małgosi, postanowili spędzić trochę czasu na odpoczynku i wybrali się do Austrii.

Na jednym ze zdjęć z urlopu, które udostępniła na swoim Instagramie ciężarna Małgorzata, zauważyliśmy, że przyszła mama pochwaliła się zdjęciem z basenu. Nie da się ukryć, że całą uwagę przyciągnęła właśnie Rozenek-Majdan, eksponując swój coraz większy brzuch w stroju kąpielowym.

Małgorzata zdecydowała się na uwielbianą przez gwiazdy markę La Reveche. Zmysłowe, czarne body z długim rękawem obszyte na dekolcie kwiatami, przyciągnęło uwagę internautów. Chociaż strój, który zaprezentowała Małgorzata, jest wyjątkowy, jego cena niestety nie jest niska. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem takiego modelu, musicie przeznaczyć na taki zakup aż 1470 zł!

Jak Wam się podoba Małgosia Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry