Połącz się z nami

Rozenek-Majdan zaprezentowała nową fryzurę! Zmiana na plus?

Moda i uroda

Rozenek-Majdan zaprezentowała nową fryzurę! Zmiana na plus?

Ciężarna Małgosia pochwaliła się swoim obserwatorem kolejnym sekretnym projektem, a przy okazji pokazała się z zupełnej nowej strony! Rozenek-Majdan zaprezentowała nową fryzurę!

Małgorzata wielokrotnie udowadniała, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i stylizacjami. Zobaczcie zatem jej najnowszą metamorfozę!

Małgosia Rozenek-Majdan to jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Zainteresowanie mediami jej osobą nie gaśnie od wielu lat, a od kiedy Małgorzata i Radosław Majdan obwieścili światu radosną nowinę o ciąży, nie ma dnia, w którym nie zajdziemy informacji o przyszłych rodzicach w mediach.

Niedawno szczęśliwe małżeństwo wybrało się na tygodniowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie Małgorzata swoimi licznymi stylizacjami prezentowała się jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Przy okazji powrotu do Polski Rozenek-Majdan prawdopodobnie naraziła się Kindze Rusin, parodiując jej wpis o szalonej imprezie dziennikarki u Jay-Z i Beyonce. Chociaż prawdopodobnie postem tym rozpętać mogła kolejną burzę medialną, Gosia zdaje sobie nic nie robić z zagrożenia i postanowiła pokazać swoim obserwatorom przygotowania do kolejnego sekretnego projektu.

Rozenek-Majdan zaprezentowała nową fryzurę!

Za kilka miesięcy Małgosia Rozenek-Majdan i Radosław powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Zapracowana mama nie zwalnia tempa i zaangażowała się w kolejny projekt, do którego przygotowania zrelacjonowała na swoim InstaStory.

Jeszcze kilka miesięcy temu fani Rozenek-Majdan kojarzyć ją mogli z długimi włosami, ale wówczas Małgorzata postanowiła drastycznie zmienić wygląd, ścinając włosy „na boba”. Od pewnego czasu gwiazda prezentuje prostą i zadbaną fryzurę, a jej włosy sięgają ramion.

Tym razem Rozenek-Majdan postanowiła ponownie zaskoczyć swoim fanów i pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Gwiazda zaprezentowała się w długich i pofalowanych włosach z grzywką!

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Jeśli zastanawiacie się, czy Małgosia przedłużyła włosy, to uspokajamy. Na szczęście to tylko peruka!

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Jak Wam się podoba Małgorzata Rozenek-Majdan w długich włosach? Myślicie, że jeszcze kiedyś zdecyduje się zapuszczać swoje włosy? My musimy przyznać, że obecna fryzura przyszłej mamy to zdecydowany strzał w dziesiątkę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry