Rozenek ostro komentuje informacje o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN. Jest komentarz TVN

22 listopada 2022
Przez: : W.M.

Pod koniec sierpnia Małgorzata Rozenek dołączyła do grona prowadzących Dzień Dobry TVN i od tego czasu jej udział w śniadaniówce wzbudza spore kontrowersje. W miniony poniedziałek jeden z portali poinformował, że TVN myśli o zakończeniu współpracy z żoną Radosława Majdana. Rozenek postanowiła odnieść się do całej sprawy. Jest też komentarz stacji.

Trudno nie zgodzić się z tym, że od kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan stała się jednąz prowadzących Dzień Dobry TVN, każde wydanie śniadaniówki z jej udziałem wzbudza mieszane odczucie wśród widzów. Chociaż część z nich docenia jej ciężką pracę wkładaną w występy na żywo, notorycznie pojawiają się także głosy, że Rozenek nie radzi sobie w roli prowadzącej DDTVN.

Co ciekawe, w miniony poniedziałek jeden z portali plotkarskich przekazał, że stacja mimo iż bardzo lubi i ceni Małgorzatę, patrząc na krytyczne komentarze widzów, coraz bardziej myśli o tym, aby zakończyć z nią współpracę. Osoba związaną z produkcją w rozmowie z Pomponikiem przekazała:

„Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces”– przekazał portal

Według informatora brane jest pod uwagę rozwiązanie współpracy z Rozenek-Majdan.

„Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję” – dodano

Roozenek o swoim odejściu z Dzień Dobry TVN

Nie trzeba było długo czekać, aby pojawił się oficjalny komentarz Małgorzaty dotyczący jej rzekomego zwolnienia z DDTVN. Programowa partnerka Krzysztofa Skórzyńskiego ostro odniosła się do doniesień przekazanych przez portal i zaprosiła widzów przed ekrany za tydzień we wtorek.

„Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek” – skomentowała dla Plotka

Odnieść się do całej sprawy postanowiło tak biuro prasowe TVN. W komentarzu udzielonemu portalowi Pudelek wyraźnie podkreślono, że informacje te nie są prawdziwe.

„Są to bzdury wyssane z palca” – cytuje biuro prasowe TVN Pudelek

Wszystko wskazuje zatem na to, że posada Małgorzaty Rozenek-Majdan w Dzień Dobry TVN nie jest zagrożona.

źródło: Pudelek/Pomponik/Plotek/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej