Bożonarodzeniowa choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wygląda PERFEKCYJNIE?

5 grudnia 2020
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak wiele innych gwiazd udekorowała już swój dom dekoracjami świątecznymi. Nie mogło zabraknąć oczywiście pięknej choinki, którą teraz pochwaliła się na swoim Instagramie. Bożonarodzeniowa choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Wraz z początkiem grudnia w domach wielu z nas pojawiają się pierwsze świąteczne dekoracje, a w tym bożonarodzeniowe, świąteczne drzewko. Swoimi choinkami chętnie chwalą się gwiazdy polskiego show-biznesu. Każde z nich decyduje się na ozdoby według własnego gustu i upodobania.

Choć grudzień dopiero się zaczął swoimi choinkami pochwaliły się już niektóre osoby. Ostatnio informowaliśmy Was o przepięknej, ale i bardzo oryginalnej choince Joanny Przetakiewicz. Świąteczne drzewko projektantki bardzo spodobało się jej fanom. Przeczytajcie i sami oceńcie tutaj: Choinka Joanny Przetakiewicz robi wrażenie! Tak oryginalnego drzewka już dawno nie widzieliśmy!

Bożonarodzeniowa choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Dziś na Instagramie kolejna z gwiazd postanowiła podzielić się swoją udekorowaną choinką, a jest nią Małgorzata Rozenek-Majdan.

Każdy, kto choć trochę śledzi profil Małgosi doskonale wie, że posiada ona ogromne poczucie stylu. Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać wnętrza jej domu, które robiły na nas niemałe wrażenie. Nic zatem dziwnego, że świąteczne drzewko również zostało przyozdobione z wielką klasą. Małgosia pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z Heniem – swoim najmłodszym synem. Jednak fotografie tą skradła choinka, na której tle stoją.

Majdanowie zdecydowali się na wysoką choinkę, która została przyozdobiona w bardzo klasycznym stylu. Zawisły na niej duże bombki w trzech, stonowanych kolorach, dekoracje na wzór ciasteczek ze świątecznym dekorem, szklane żołnierzyki, które wiele osób kojarzy z dzieciństwa oraz ozdobne kokardki. Oczywiście nie mogło zabraknąć również licznych światełek o ciepłej barwie. Choć choinka Rozenek została przyozdobiona bardzo subtelnie i bez przepychu jest bardzo elegancka i na pewno przypadnie do gustu większości z Was. Sami oceńcie!

Bożonarodzeniowa choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Jak podoba się Wam świąteczna choinka Małgorzaty Rozenek-Majdan?

TUTAJ możecie zobaczyć, jak w zeszłym roku wyglądały choinki polskich gwiazd i ocenić, która z nich zasługuje na miano najpiękniejszej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej