Małgosia Rozenek- Majdan pokazała pokój małego Henia! Ale uroczo!

4 lipca 2022
Przez: : M.S.

Małgosia Rozenek- Majdan wraz z rodziną wyprowadzili się ze swojego dotychczasowego mieszkania i zamieszkali w wynajmowanym domu. Celebrytka pokazała pokój swojego najmłodszego synka, Henryka.

Przeprowadzka Majdanów

Małgorzata Rozenek- Majdan to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w sieci. Perfekcyjna pani domu bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza szczegółowe relacje ze swojego życia prywatnego.

W ostatnich dniach życie rodziny Majdanów wywróciło się do góry nogami. Kilka dni temu Rozenek przywitała się ze swoimi fanami z zupełnie innego miejsca niż mieszkanie, z którego do tej pory relacjonowała życie swojej rodziny. Jak się okazało, rodzina Majdanów przeprowadziła się ze swojego dotychczasowego apartamentu mieszczącego się w centrum Warszawy, do luksusowej willi na obrzeżach stolicy.

ZOBACZ TAKŻE: Wnętrza nowej willi Majdanów

Warto wspomnieć, że Majdanowie już jakiś czas temu wspominali o tym, że budują dom w Konstancinie. Jednak willa, w której aktualnie zamieszkali jest tylko tymczasowa. Rodzina przejściowo wynajęła dom, dopóki ich własny ze zostanie skończony.

Rodzina przeniosła się już do wynajmowanej willi i aktualnie trwają prace porządkowe, co Rozenek dokładnie relacjonuje na swoim Instagramie. W rozpakowywaniu i urządzeniu nowego domu pomaga jej sztab specjalistów. Małgosia pokazała wnętrza swojego nowego lokum, w których panuje styl klasyczny. W ogrodzie nie zabrakło także basenu, do którego można wyjść z sypialni Majdanów.

Jak się okazuje, wynajem takiej willi nie należy do najtańszych. Według tabloidu, miesięczny koszt wynajęcie domu Majdanów to około 30 tysięcy złotych! Warto zwrócić uwagę, że willa ma ponad 300 metrów kwadratowych, luksusowe wnętrza, a w przydomowym ogródku znajduje się basen.

Małgosia Rozenek- Majdan pokazała pokój Henia

Chociaż prace w domu Majdanów nadal trwają, celebrytka pochwaliła się juz dotychczasowymi pracami. Wszystko wskazuje na to, że pokój Henia jest już gotowy. Małgosia zamieściła filmik, w którym widać dziecięce łóżeczko oraz porozkładane poduchy pod oknem. Pokój urządzony jest w tym samym stylu, co pozostała część domu.

Pokój Henia Majdana
Łóżeczko w pokoju Henia
Pokój Henia
Pokój synka Majdanów

Proces rozpakowywania kartonów i urządzenia pomieszczeń ma potrwać jeszcze kilka dni. Jak już wszystko będzie gotowe to Rozenek z pewnością pochwali się efektem pracy na swoim profilu na Instagramie.

Już nie możemy się doczekać końcowego efektu! Myślicie, że będzie, co podziwiać?

Źródło: Instagram Małgorzata Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej