Połącz się z nami

Rozenek posądzono o majstrowanie przy twarzy! Odpowiedziała po mistrzowsku

Rozenek odpowiedziała na zaczepkę internauty

Z życia gwiazd

Rozenek posądzono o majstrowanie przy twarzy! Odpowiedziała po mistrzowsku

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z tego, że lubi wchodzić w interakcję z internautami. Niestety, z racji tego, że jest osobą publiczną niejednokrotnie musiała mierzyć się z hejtem. Zobaczcie, jak kolejny raz uporała się z krytyką w sieci.

Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Na swoim koncie ma zarówno prowadzenie, jak i udział w lubianych programach rozrywkowych. Małgosię często widzimy również na różnego rodzaju galach, wydarzeniach czy imprezach show-biznesowych. Pewien czas temu Rozenek założyła własną markę odzieży Mrs. Drama, która cieszy się wielkim powodzeniem i w krótkim czasie zyskała grono fanek.

Zobacz także: Nowa kolekcja Mrs. Drama. Jest w czym wybierać!

Małgosia, jak wiele innych gwiazd z wielką aktywnością prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazuje życie rodzinne, kolejne zawodowe angaże czy ciekawe stylizacje. Małgorzata z racji tego, że jest osobą publiczną niestety musi mierzyć się również z hejtem. Zobaczcie, kolejną wymianę zdań między Rozenek a jednym z internautów.

Rozenek odpowiada na hejt

Małgorzata uczestniczyła w prestiżowej gali ShEO Awards, na której zostały uhonorowane kobiety, które w ostatnim czasie wniosły do świata polityki, sportu i mediów ogromną wartość. Jedną z nich była właśnie Małgosia, która na swoim Instagramie postanowiła odnieść się do nagrody, jaką otrzymała.

Rozenek dołączyła zdjęcie na ściance zrobione podczas wydarzenia. Oprócz wielu komplementów w komentarzach nie mogło zabraknąć zaczepek. Jeden z internautów zapytał ją, jak dużo pieniędzy musiała zainwestować w swoją twarz:

„Ile trzeba mieć pieniędzy żeby tak wyglądać chodzi mi o twarz ?????”

Małgorzata postanowiła nie wchodzić w zbędne dyskusje z krytykującym ją internautą. Dosadnie odpowiedziała hejterowi:

„nie wiem, ale wiem ile trzeba mieć lat: 43 😁 polecam 😘”

Komentarz Rozenek w krótkim czasie zyskał masę polubień.

Rozenek odpowiada na krytykę
Odpowiedź Małgosi na zaczepkę internauty

Naszym zdaniem Rozenek po raz kolejny pokazała, że nie zamierza przechodzić obojętnie koło krytykujących ją osób i po mistrzowsku zgasiła hejtera! Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry