Połącz się z nami

Rozenek udała się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej. Jego cena powala na kolana

rozenek

Moda i uroda

Rozenek udała się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej. Jego cena powala na kolana

Małgorzata, która nie dawno po raz trzeci została mamą, po kilku tygodniach od porodu postanowiła wrócić do formy. Rozenek udała się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej.

Mamie Henia bardzo zależy na tym, aby zgubić zbędne kilogramy. Poza ćwiczeniami Małgorzata korzysta także z innej pomocy. Cena zabiegu, którym pochwaliła się Rozenek, nie jest niska.

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca powitała na świecie swojego trzeciego syna. Prowadząca „Projekt Lady”, nigdy nie ukrywała, że razem ze swoim mężem Radosławem marzą o wspólnym potomku. Po latach starań szczęśliwie udało się i kilka tygodni temu rodzina Majdanów powiększyła się o nowego członka Henryka.

Perfekcyjna w trakcie swojej trzeciej ciąży wielokrotnie podkreślała, że ma wilczy apetyt i nie odmawia sobie jedzenia. Małgorzata liczyła się z tym, że tak jak w przypadku poprzednich ciąż i w tej ostatniej sporo przytyje. Jak zdradziła Rozenek niedługo przed porodem, jej waga wzrosła o ponad 20 kilogramów.

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Rozenek udała się na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej

Od porodu Małgorzaty minęło już kilka tygodni. Rozenek-Majdan, która jest bardzo aktywna na swoim Instagramie zdążyła już podzielić się z internautami informacją o tym, że może powrócić do aktywności fizycznej. Jakiś czas temu żona Radosława pochwaliła się zdjęciami z pierwszego treningu, a teraz przyszedł czas na coś innego. Małgorzata zadecydowała, że w walce z redukcją nadmiernego tłuszczu, pomoże jej zabieg Onda.

Bo szczęściu czasem trzeba pomóc 😁 onda 🧚‍♀‍ a teraz do Henia🍼” – podpisała nowe zdjęcie

Zabieg, na który udała się Rozenek, to popularna Onda. Polega ona na wykorzystywaniu prądów elektromagnetycznych o wysokich częstotliwościach, które skutecznie pozbywają się tkanki tłuszczową, pomagają w redukcji cellulitu oraz ujędrniają skórę.

Jak się zapewne domyślenie, zabieg ten nie należy do najtańszych. Jeśli, jak i Małgorzacie, marzy się Wam smukła sylwetka i chcecie wspomóc się Ondą, musicie liczyć się ze sporym wydatkiem. Jeden zabieg, w zależności od cennika gabinetu, w którym jest wykonywany a także części ciała, kosztować może nawet kilka tysięcy złotych.

Robi wrażenie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry