Połącz się z nami

Rozenek w 9 miesiącu ciąży w stroju kąpielowym. Radosław sprawił żonie urodzinową niespodziankę!

małgorzata rozenek

Z życia gwiazd

Rozenek w 9 miesiącu ciąży w stroju kąpielowym. Radosław sprawił żonie urodzinową niespodziankę!

Małgorzata Rozenek-Majdan 1 czerwca obchodziła swoje 42 urodziny. Pomimo tego, że poród może nastąpić lada chwila, to Radosław nie zapomniał o prezencie urodzinowym, który wyraźnie zachwycił Małgosię. Dodatkowo na zdjęciach, które pokazała, możemy zobaczyć, jak wygląda Rozenek w 9 miesiącu ciąży w stroju kąpielowym! Zobaczcie!

Małgorzata Rozenek- Majdan lada dzień po raz trzeci zostanie mamą. Wraz z Radosławem oczekują na przyjście na świat synka, którego imienia jak do tej pory nie zdradzili. Od kiedy ogłosili, że ich rodzina się powiększy (przypomnijmy, że wspólnie wychowują dwóch synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa), to niemal codziennie raczyli swoich obserwatorów zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Małgorzata od samego początku nie ukrywała, że to dzięki metodzie in-vitro po raz kolejny może zostać mamą, a nawet wydała książkę na ten temat. Niemal przez całą ciążę była bardzo aktywna. Tym razem pokazała, jak wraz z rodziną spędziła urodziny i trzeba przyznać, że Radosław stanął na wysokości zadania. Zobaczcie!

Rozenek w 9 miesiącu ciąży w stroju kąpielowym!

Już na wstępie zaznaczyła, że zdaje sobie sprawę, że jej mąż nie miał łatwego zadania, jeżeli chodzi o prezent urodzinowy, ale zadbał o wszystkie szczegóły:

„Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę 😂 tym bardziej doceniam @r_majdan który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala😂)”

Jak również zaznaczyła, to właśnie teraz mogą po raz ostatni rozkoszować się spokojem, bo już niebawem ich życiem zawładnie niemowlę:

„zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile😉 i oczywiście znowu zjadłam za dużo 🤦‍♀️😂😂😂😜 miłego dnia 🎈”

Dodatkowo pokazała zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak Perfekcyjna Pani Domu prezentuje się w stroju kąpielowym.

Nie możemy się już doczekać, aż w końcu ogłoszą szczęśliwą nowinę, kiedy ich synek pojawi się na świecie. Po raz kolejny życzymy Małgorzacie szczęśliwego rozwiązania!

Jak podoba Wam się Małgorzata w zaawansowanej ciąży?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry