Połącz się z nami

Rozenek w stringach zachwyca sylwetką! Po ciąży nie ma śladu!

Moda i uroda

Rozenek w stringach zachwyca sylwetką! Po ciąży nie ma śladu!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy sprzed ciąży w mgnieniu oka. Tym razem postanowiła zadbać o siebie od stóp do głów i przy okazji pokazała, jak wygląda jej sylwetka zaledwie trzy miesiące po porodzie! Jesteśmy pod wrażeniem! Zobaczcie! Rozenek w stringach zachwyca sylwetką!

Małgorzata Rozenek-Majdan idzie jak burza. Co chwilę jesteśmy informowani o nowych projektach, w których bierze udział i trzeba przyznać, że wszędzie jej pełno. Jak zaznaczyła, jeszcze będąc w ciąży, zamierza na jakiś czas odciąć się od życia zawodowego i oddać się macierzyństwu. Jednak jak już wiemy, zaraz po porodzie musiała stawić się na planie „Projektu Lady”.

Pandemia koronawirusa bez wątpienia miała ogromny wpływ na zmianę planów Małgorzaty. Swojego trzeciego synka powitała na świecie 10 czerwca i pomimo wielu obowiązków przy niemowlaku, ona doskonale poradziła sobie z kolejnymi przedsięwzięciami. „Projekt Lady”, sesje zdjęciowe, wywiady i kolejne projekty zapełniły jej kalendarz. Jednak Małgorzata nie narzeka na nawał obowiązków i chętnie podejmuje się kolejnych wyzwań.

Źródło:
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Pomimo wypełnionego po brzegi grafiku, Rozenek znalazła czas tylko dla siebie. W salonie piękności zrobiła się na bóstwo. Rzęsy, pedicure, manicure i nawilżające maseczki, to tylko część zabiegów, którym się poddała.

Źródło:
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Na relacji Małgorzaty pojawiło się również zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją sylwetkę, a my nie może wyjść z podziwu, jak w takim tempie udało jej się wrócić do niemal już perfekcyjnej figury!
Zobaczcie!

Rozenek w stringach zachwyca sylwetką!

Małgosia oprócz zdrowego odżywiania i ćwiczeń chętnie poddaje się zabiegom ujędrniającym. To właśnie podczas jednego z nich wrzuciła zdjęcia i jak podkreśliła:

„Jeszcze nie jest idealnie, ale już na dobrej drodze”

Źródło:
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Ciężko się z tym nie zgodzić, bo patrząc na powyższe fotki, po ciążowych krągłościach nie ma już niemal śladu. Małgorzata w bardzo szybkim tempie wróciła do formy i nie mamy wątpliwości, że już niebawem pochwali się efektami, jakie uzyskała!

Też uważacie, że Małgorzata w mgnieniu oka wraca do swojej dawnej sylwetki? My jesteśmy pod wrażeniem jej samozaparcia!

Zobaczcie również: Znamy sposób Rozenek na walkę z pociążowymi kilogramami! Trenerka zdradziła szczegóły!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry