Połącz się z nami

Rozenek w stroju kąpielowym prawie miesiąc po porodzie! „Tymczasem jestem grubaską”

Małgorzata Rozenek

Zdrowie i dieta

Rozenek w stroju kąpielowym prawie miesiąc po porodzie! „Tymczasem jestem grubaską”

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak zaznaczyła, nadal ma 12 nadprogramowych kilogramów, które już niebawem zamierza zrzucić. Jak się prezentuje Rozenek w stroju kąpielowym prawie miesiąc po porodzie? Zobaczcie!

Małgorzata Rozenel-Majdan wraz z mężem, Radosławem 10 czerwca przywitali na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę. Synek pary, Henio przyszedł na świat w jednej z warszawskich klinik poprzez cesarskie cięcie. Od tego czasu profile w mediach społecznościowych Majdanów zdominowały zdjęcia słodkiego bobasa.

Zobaczcie również: Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”. „Gdzie te nadprogramowe kg”?

View this post on Instagram

Dzień dobry wszystkim 🌞😁 życie jest piękne 🥰😁😘

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jak przyznała Małgosia, będąc jeszcze w ciąży, przytyła ponad 20 kilogramów. Od zawsze słynęła z perfekcyjnej figury, jednak ciąża znacznie zmieniła jej sylwetkę. Tym razem na swoim profilu pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Jak zaznaczyła, wciąż dużo jej brakuje do formy sprzed ciąży! Zobaczcie!

Rozenek w stroju kąpielowym prawie miesiąc po porodzie!

Małgorzata Rozenek dodała ten post, ponieważ wiele osób zadaje jej pytania, jak tak szybko udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży. Jak również dodała, jeszcze długa droga przed nią do wymarzonej sylwetki:

„Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko.”

Dodatkowo zdjęcia, które publikuje na Instagramie, są tak zrobione, żeby nie było widać nadprogramowych kilogramów. Małgorzata wciąż ma 12 kilo na plusie:

„Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁. Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨. (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ „

„Tymczasem jestem grubaską”

Czas połogu traktuje bardzo poważnie, dlatego też ćwiczenia musi odłożyć na później. Dodatkowo zaznaczyła, że są ważniejsze rzeczy na świecie niż rozmiar, który nosi:

„Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁. A tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁. Wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘. Dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂”

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Pod jej postem pojawiło się wiele słów wsparcia od fanów i osób ze świata show-biznesu:

„❤️ wyglądasz bosko!”- napisała Dorota Szelągowska

„Ja tu widzę kobietę pełną kobiecości 😉”

„Uwielbiam tę szczerość. Takie rzeczy są bardzo, bardzo potrzebne kobietom❤️”

Musimy przyznać, że nie każdy zdecydowałby się na opublikowanie takiego zdjęcia na swoim Instagramie. Niemniej jednak Małgorzacie należą się wielkie brawa za odwagę. Musimy podkreślić, że wygląda naprawdę rewelacyjnie i nie mamy wątpliwości, że szybko wróci do formy sprzed ciąży!

A Wy, co sądzicie o poście Rozenek? Też uważacie, że taka szczerość jest już prawie na wymarciu w mediach społecznościowych?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry