Połącz się z nami

Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”. „Gdzie te nadprogramowe kg”?

szcześliwa rozenek

Moda i uroda

Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”. „Gdzie te nadprogramowe kg”?

Świeżo upieczona mama Henryka niedawno wróciła do pracy na planie programu „Projekt Lady” i jak zwykle prezentuje się zjawisko! Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku w niebanalnych stylizacjach.

Chociaż od porodu Małgorzaty minęły zaledwie trzy tygodnie dni, mama Henia wygląda kwitnąco. Fani Rozenek- Majdan nie mogli nadziwić się, jak perfekcyjnie się prezentuje.

Dokładniej 10 marca na świecie pojawiło się pierwsze wspólne dziecko jednej z najgorszych par polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej maż Radosław zostali rodzicami Henryka, który wywrócił ich świat do góry nogami. Para bardzo czekała na ten dzień i od czasu, gdy na świecie pojawił się ich synek, nie mogą ukryć swojej radości, chętnie dzieląc się rodzinnymi zdjęciami również na swoich profilach społecznościowych.

View this post on Instagram

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być… dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Chociaż Małgorzata bardzo poświęca się macierzyństwu, jej plany zawodowe nie poszły w odstawkę. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie Rozenek-Majdan pojawiła się na planie piątego sezonu programu „Projekt Lady”. Prace nad tym formatem pierwotnie rozpocząć się miały już kilka miesięcy temu, niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Świeżo upieczona mama otrzymała jednak świetne warunki powrotu do pracy po urodzeniu dziecka.

Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”.

Już jesienią na ekranach pojawi się piąty sezon „Projekt Lady”, w którym oczywiście nie zabraknie głównej prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mama Henryka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami z planu i nie da się ukryć, że nowe stylizacje oczarowały jej obserwatorów. Małgosia pokazała kilka zdjęć, na których pozuje w stylowych kompletach.

Uwadze internautów nie umknął fakt, że w tych stylizacjach nie widać poporodowych krągłości.

„Zazwyczaj nie komentuje ale wyglądasz świetnie🔥🔥

„Jak Pani to zrobiła? 😍 Taka figura kilka tygodni po porodzie???

„A ja się pytam, gdzie te ponadprogramowe kg!?🤔 Naprawdę świetna figura👍😊”

Małgosia ze znanym sobie dystansem odpowiedziała, że nie pozbyła się jeszcze zbędnych kilogramów, które widoczne są na brzuchu i plecach.

rozenek
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Nie da się ukryć, że świeżo upieczona mama wygląda kwitnąco, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry