Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”. „Gdzie te nadprogramowe kg”?

30 czerwca 2020
Przez: : W.M.

Świeżo upieczona mama Henryka niedawno wróciła do pracy na planie programu „Projekt Lady” i jak zwykle prezentuje się zjawisko! Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku w niebanalnych stylizacjach.

Chociaż od porodu Małgorzaty minęły zaledwie trzy tygodnie dni, mama Henia wygląda kwitnąco. Fani Rozenek- Majdan nie mogli nadziwić się, jak perfekcyjnie się prezentuje.

Dokładniej 10 marca na świecie pojawiło się pierwsze wspólne dziecko jednej z najgorszych par polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej maż Radosław zostali rodzicami Henryka, który wywrócił ich świat do góry nogami. Para bardzo czekała na ten dzień i od czasu, gdy na świecie pojawił się ich synek, nie mogą ukryć swojej radości, chętnie dzieląc się rodzinnymi zdjęciami również na swoich profilach społecznościowych.

Chociaż Małgorzata bardzo poświęca się macierzyństwu, jej plany zawodowe nie poszły w odstawkę. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie Rozenek-Majdan pojawiła się na planie piątego sezonu programu „Projekt Lady”. Prace nad tym formatem pierwotnie rozpocząć się miały już kilka miesięcy temu, niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Świeżo upieczona mama otrzymała jednak świetne warunki powrotu do pracy po urodzeniu dziecka.

Szczęśliwa Rozenek zadaje szyku na planie „Projekt Lady”.

Już jesienią na ekranach pojawi się piąty sezon „Projekt Lady”, w którym oczywiście nie zabraknie głównej prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mama Henryka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami z planu i nie da się ukryć, że nowe stylizacje oczarowały jej obserwatorów. Małgosia pokazała kilka zdjęć, na których pozuje w stylowych kompletach.

Uwadze internautów nie umknął fakt, że w tych stylizacjach nie widać poporodowych krągłości.

„Zazwyczaj nie komentuje ale wyglądasz świetnie🔥🔥

„Jak Pani to zrobiła? 😍 Taka figura kilka tygodni po porodzie???

„A ja się pytam, gdzie te ponadprogramowe kg!?🤔 Naprawdę świetna figura👍😊”

Małgosia ze znanym sobie dystansem odpowiedziała, że nie pozbyła się jeszcze zbędnych kilogramów, które widoczne są na brzuchu i plecach.

rozenek
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Nie da się ukryć, że świeżo upieczona mama wygląda kwitnąco, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej