Połącz się z nami

Rozenek w sukience w kratę! Cena zwala z nóg!

Moda i uroda

Rozenek w sukience w kratę! Cena zwala z nóg!

Małgosia zdradziła właśnie swoim obserwatorom efekty nowej kampanii. Przy okazji pokazała się w zniewalającej kreacji, której cena powala na kolana! Rozenek w sukience w kratę!

Małgorzata Rozenek-Majdan za kilka miesięcy ponownie zostanie mamą! Jak widać, gwiazda nie zwalnia tempa i ciężko pracuje! Zobaczcie efekty jej pracy! Sukienka Małgosi dosłownie oczarowała fanki!

W połowie grudnia media obiegła informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda i jej mąż Radosław wielokrotnie przyznawali, że bardzo pragną wspólnego potomka, niestety zajście w ciążę nie należało do najprostszych. Para zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro i po dwóch utraconych ciążach, w końcu szczęśliwie się udało. Nowinę o tym, że Małgosia i Radek zostaną rodzicami, pierwszy opinii publicznej przekazał przyjaciel rodziny – wokalista zespołu Ira.

Od tego momentu szczęśliwe małżeństwo Majdanów nie ukrywało już tej informacji i sami potwierdzili w swoich mediach społecznościowych, iż wkrótce zostaną rodzicami. Para chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, na których z dnia na dzień widać coraz większy ciążowy brzuszek Małgorzaty.

Rozenek w sukience w kratę!

Małgosia pod jednym ze swoim ostatnich postów, które dodała na Instagramie, zdradziła swoje noworoczne plany. Jak sama przyznała, teraz ostro bierze się do pracy, a w drugiej połowie roku najwięcej czasu ma zamiar poświecić rodzinie.

Mimo coraz bardziej zaawansowywanej ciąży Małgosia nie zwalnia tempa i wzięła udział w kolejnym projekcie. Pod najnowszym postem zdradziła swoim fanom, że już wkrótce zobaczą efekty najnowszej kampanii, w której wzięła udział. Z tej okazji zaprezentowała się fanom w zniewalającej sukience w kratę projektu Alexandre Vauthier.

View this post on Instagram

Soon…. #newcampaign

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Gwiazda zdecydowała się na asymetryczną kreację, która podkreśla sylwetkę ciała. Fanki zdecydowanie pokochały ten wybór, a zachwyt oczywiście wyraziły w licznych komentarzach pod zdjęciem Małgorzaty.

„Śliczne masz to ubranko na sobie Małgosiu.”

„Piękna krata”

„Wygląda Pani zjawiskowo”

Sukienka projektu Alexandre Vauthier to koszt niecałych 7 tys. zł! Myślicie, że kreacja Perfekcyjnej warta jest takiej ceny?

Trzeba przyznać, że Małgosia wygląda w niej rewelacyjnie!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Rozsądna

    11 stycznia 2020 w 18:22

    Zwyczajna sukienka w zwyczajna kratę. Jej cena to jakaś porażka. Pani Małgosia wyglądałaby równie pięknie w sukience w kratę kupioną w szmateksie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry