Rozenek w sukni za bagatela… 11 tys. złotych. „Wygląda jak myjka do kąpieli”

3 grudnia 2020
Przez: : W.M.

Małgorzata zaprezentowała się swoim obserwatorom w bardzo oryginalnej kreacji Macieja Zienia. Rozenek w sukni za 11 tys. złotych. Mimo wielu zachwytów ze strony internautów nie wszystkim suknia polskiego projektanta przypadła do gustu.

Zobaczcie, jak w drogiej sukni projektu Macieja Zienia prezentuje się 42-latka.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Gwiazda stacji TVN od lat pracuje w telewizji, gdzie prowadziła wiele programów. Popularność przyniósł jej udział w show „Perfekcyjna pani domu”, a program ten okazał się trampoliną do dalszych sukcesów Małgosi.

O jednej z najbardziej rozchwytywanych gwiazd telewizji głośno jest także za sprawa jej życia rodzinnego. Rozenek od kilku lat jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Mama Stanisława i Tadeusza ze związku z Jackiem Rozenkiem, kilka miesięcy temu powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko z byłym piłkarzem. Dokładnie 10 czerwca urodził się najmłodszy członek rodziny Majdanów – Henryk.

Rozenek w sukni za bagatela… 11 tys. złotych

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niekwestionowana. Żona Radosława bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym zgromadziła pokaźne grono odbiorców (ponad 1,4 mln). Na Instagramie Małgorzata publikuje wiele treści, które zarówno związane są z jej życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Tym razem Rozenek-Majdan postanowiła zaprezentować się swoim obserwatorom w bardzo oryginalnej sukni Macieja ZieniaMIND ENERGY”. Jak opisuje projektant, „krótka jedwabna sukienka o efekcie przestrzennego kwiatu bratka, z ręcznie malowanym jedwabiem”, która na oficjalnej stronie Macieja Zienia dostępna jest w cenie 11 tys. złotych, prezentowała się na Małgorzacie naprawdę niezwykle pięknie i kobieco.

Mimo zdecydowanej większości pochlebnych komentarzy nie wszystkim stylizacja Małgorzaty przypadła do gustu.

„Sukienka? Wygląda jak myjka do kąpieli 😁ale Panią lubię więc to żaden hejt 😊 pozdrawiam”

„Ale pani niestety nie pasuje ,to dla młodych dziewczyn”

My jednak zdecydowanie zgadzamy się z większością pozytywnych komentarzy pod zdjęciem Małgosi w sukni projektu Macieja Zienia. Naszym zdaniem Małgorzata wygląda naprawdę zjawiskowo!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz