Połącz się z nami

Rozenek wytatuowała sobie ręce?! Komentarz mentorki Ireny raczej nie spodoba się Małgorzacie…

rozenek wytatuowala sobie rece

Moda i uroda

Rozenek wytatuowała sobie ręce?! Komentarz mentorki Ireny raczej nie spodoba się Małgorzacie…

Małgorzata, dla której dzień bez publikowania zdjęć na Instagramie można nazwać straconym, pochwaliła się kolejną, tym razem nietypową fotką. Rozenek wytatuowała sobie ręce?!

Mama Henryka zaskoczyła swoich obserwatorów, pokazując się z wydziaranymi rękami. Małgorzata, która od pięciu edycji uczy niesforne dziewczyny z programu „Projekt Lady”, jak być prawdziwą damą, zapewne nie spodziewała się takiego komentarza ze strony swojej koleżanki z planu!

Małgorzata Rozenek-Majdan to bezsprzecznie od lat jedna z największych gwiazd telewizji. Chociaż karierę rozpoczynała od prowadzania programu „Perfekcyjna Pani Domu”, dziś jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, w której regularnie pojawia się w wielu programach.

Nie da się ukryć, że poza życiem zawodowym wielu fanów Małgorzaty od lat przygląda się także jej życiu prywatnemu. Była żona Jacka Rozenka dziś jest szczęśliwie zakochana w Radosławie Majdanie, z którym wspólnie uchodzą za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Kilka miesięcy temu małżeństwo po latach starań doczekało się wspólnego potomka, gdyż na świecie pojawił się synek Małgorzaty i Radosława – Henryk.

Rozenek wytatuowała sobie ręce?!

Kilka tygodni temu na ekrany powrócił uwielbiany przez widzów TVN program „Projekt Lady”, w którym nie zabrakło oczywiście Małgorzaty Rozenek-Majdan. Macierzyństwo nie przeszkodziło jej w wypełnianiu obowiązków zawodowych i młoda mama wkroczyła na plan zaledwie dwa tygodnie po porodzie.

Małgorzata bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Chociaż od niedawna Instagram Perfekcyjnej obfituje w zdjęcia małego Henia, tym razem żona Radosława zaskoczyła swoich obserwatorów, pokazując się z wydzieranymi rękami! Na profilu „Projekt Lady” również pojawiło się nowe zdjęcie Małgorzaty!

Dama z tatuażami jest ok?”

Chociaż pod zdjęciem wytatuowanej Małgorzaty momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, naszą uwagę zwrócił szczególnie jeden – Ireny Kamińskiej – Radomskiej, która jest jedną z mentorek w programie „Projekt Lady”.

Pani Irena pokusiła się o niewybredny komentarz, sugerując, że prawdziwej damie nie przystoi tatuowanie ciała!

„Dama tatuaży sobie nie zrobi, ale może je mieć z przeszłości – takiej, z którą zerwała raz na zawsze.”

irena
https://www.instagram.com/projekt.lady.tvn/

Niestety nie wszyscy internauci podzielili zdanie mentorki Ireny. A jakie jest Wasze zdanie odnośnie tatuaży na ciele kobiet?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry