Rozenek zawalczy na Fame MMA? Wybrano jej przeciwniczkę!

10 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

Gala Fame MMA od jakiegoś czasu bije rekordy popularności. 11. edycja zbliża się wielkimi krokami i już powoli ujawniani są kolejni zawodnicy, którzy zmierzą się w klatce. Czy jest szansa, że Małgorzata Rozenek zawalczy a Fame MMA? Ekspert już wie, kto powinien być jej przeciwniczką!

Kiedy Fame MMA 11?

Już niebawem fani Fame MMA po raz kolejny będą mieli okazję oglądać widowiskowe walki swoich ulubieńców. 11. gala Fame MMA odbędzie się 2 października o godzinie 20 najprawdopodobniej w Arenie Gliwice. Wśród zawodników, którzy zmierzą się w klatkach są między innym Mikołaj „Mixer” Magdziarz, Marcin Malczyński, Patrycja Wieja, Karolina Brzuszczyńska i Norbert „Smolasty” Smoliński.

Rozenek zawalczy na Fame MMA?

Jeden z ekspertów Marcin Szczepański, znany jako Klakyer, w rozmowie z jastrzabpost zdradził, kogo widziałby w walce na kolejnej gali. Jego wybór padł na Małgosię Rozenek, gdyż jest ciekawy, jak żona Radosława Majdana poradziłaby sobie w klatce:

“Widziałbym Małgorzatę Rozenek. Jestem ciekawy, jak ona by sobie poradziła. Jednak też jest z mężczyzną, który uprawiał sport, więc pewnie by się w tym dobrze odnalazła– zaczął Szczepański.

Klakyer swój wybór argumentował tym, że perfekcyjna pani domu ma mocny i temperamentny charakter, dlatego z całą pewnością świetnie, by poradziła sobie na ringu:

Dlatego o niej mówię, bo ma strasznie fajny, mocny charakterek, taki temperamentny. Myślę, że byłaby to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.” – nie ma wątpliowości Klakyer.

Szczepański wskazał nawet godną rywalkę dla Małgosi Rozenek. Według niego idealną przeciwniczką żony Majdana byłaby Godlewska:

“Może Godlewska? Może byśmy zrobili jakieś zamieszanie? Kto wie.” – dodał ekspert.

Nie da się ukryć, że walka Rozenek kontra Godlewska przyciągnęłaby rzeszę widzów i wzbudziłaby sporo emocji i kontrowersji. Żona Radosława Majdana aktualnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Oprócz obowiązków zawodowych, Rozenek jest bardzo aktywna social mediach. Również Godlewska wzbudza sporo emocji w mediach.

Zobacz także: Karty walk na Fame MMA 11

Myślicie, że Małgosia przyjęłaby wyzwanie i zdecydowałaby się powalczyć w klatce na przeciwko Godlewskiej?

Źródło: Instagram Małgorzata Rozenek, Instagram Fame MMA TV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej