Rozenek zażartowała z imienia synka Włodarczyk. Internauci oburzeni, a co odpowiedziała Agnieszka?

9 lipca 2021
Przez: : M.S.

Agnieszka Włodarczyk wybrała dla swojego synka nietypowe imię. Pod jednym ze zdjęć malucha Małgorzata Rozenek zażartowała z imienia pociechy aktorki. Po wpisie perfekcyjnej pani domu internauci zarzucili jej brak klasy! A co na to Agnieszka?

Agnieszka Włodarczyk urodziła synka!

Dwa dni temu na świat przyszedł synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Aktorka pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie, gdzie na InstaStory zamieściła zdjęcie malutkich rączek. W ten sposób poinformowała swoich obserwatorów, że urodziła synka.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk została mamą

Jakiś czas przed porodem, Włodarczyk wyznała, że wraz z partnerem wybrali już imię dla swojego malucha. PRzyznała, że jest ona dość nietypowe, jednak zależało jej, by z tym imieniem nie kojarzył się jej nikt inny:

“Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy.”– wyznała wówczas Włodarczyk.

Dzień po narodzinach synka, aktorka zamieściła na swoim profilu zdjęcie swojego synka, które podpisała:

“Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️”

Małgorzata Rozenek zażartowała z imienia synka Włodarczyk

Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami zarówno od znanych osób, jak i fanów aktorki. Jedną z osób, która pozostawiła po zdjęciem komentarz jest Małgorzata Rozenek. Żona Radka Majdana również pogratulowała przyjścia na świat synka Agnieszki oraz przy okazji zażartowała z jego imienia:

“Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych. Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?”

Pod komentarzem Rozenek pojawiły się posty od internautów, którzy nie kryli swojego oburzenia poczuciem humoru perfekcyjnej pani domu:

“wredne 😂😂😂😂 AC😂”

“O klasy”

A jak na komentarz Rozenek zareagowała Agnieszka Włodarczyk? Najwyraźniej aktorka nie poczuła się urażona słowami Małgosi i odpisała:

“Jasne”

Doceniacie poczucie humoru Małgosi?

Źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk/Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej