Połącz się z nami

Rozenek została aktorką! Wystąpi na deskach teatru!

Z życia gwiazd

Rozenek została aktorką! Wystąpi na deskach teatru!

Przyszła mama zaangażowana została w kolejny ciekawy projekt. Tym razem Małgorzata Rozenek została aktorką i wystąpi na deskach teatru, w spektaklu produkcji Omeny Mensah. Poznajcie szczegóły!

Małgosia Rozenek, jak już zdążyła wielokrotnie uwodnić, jest kobietą o licznych talentach! Jak sprawdzi się w roli aktorki?

Małgorzata Rozenek- Majdan dała się poznać wiele lat temu, jako prowadząca program „Perfekcyjna Pani Domu”. Chociaż od emisji show minęło już wiele lat, gwiazda wciąż obecna jest w polskim show- biznesie. W zasadzie śmiało można stwierdzić, że od debiutu w telewizji, z każdym rokiem coraz prężnej rozwija swoją karierę i zaliczana jest do ścisłego grona największych gwiazd w Polsce.

Ostatnio głośno o Małgosi zrobiło się również za sprawą ciąży. Na początku grudnia media obiegła sensacyjna informacja, iż gwiazda razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Jak zdradzili przyszli rodzice, już niebawem na świecie powitają synka. Będzie to trzecie dziecko Małgorzaty, gdyż Perfekcyjna jest już mamą Tadeusza i Stanisława z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Rozenek została aktorką!

Jak zdążyła już udowodnić Małgosia, jest posiadaczką licznych talentów. Na swoim koncie ma prowadzenie wielu programów, jest autorka poradników, a także zaprojektowała swoją kolekcję ubrań.

Tym razem Małgorzatą pokaże się z zupełnie nowej strony i zagra na deskach teatru. Jak informuje Fakt, gwiazda wystąpi w spektaklu „Czarno to widzę” produkcji Omeny Mensah.

„Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu „Czarno to widzę”. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski” – poinformowała Omenaa.

Tabloid postanowił dopytać, czy jej rola powiązana będzie ściśle z ciążą, w której obecnie jest Małgorzata.

„Być może, być może. Na pewno zobaczymy ją na deskach teatru!” – dodała tajemniczo Omenaa

W sztuce poza Małgorzata zobaczyć będziemy mogli między innymi: Bartosza Obuchowicza, Laurę Samojłowicz, Patrycję Kazadi, Dorotę Stalińską, Wojciecha Medyńskiego czy Damiana Kuleca.

Myślicie, że Małgorzata sprawdzi się w roli aktorki? My oczywiście trzymamy kciuki! Gwiazda z pewnością pochwali się wrażeniami z tego doświadczenia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry