Poruszona Maffashion ze łzami w oczach skomentowała rozstanie z Fabijańskim. Wyznała całą prawdę…

5 lipca 2022
Przez: : M.J

Wraz z początkiem lipca internauci i media wzięli pod lupę związek Maffashion i Fabijańskiego. Jak się niedługo później okazało, para nie jest już razem. Teraz głos zabrała Julia Kuczyńska, która postanowiła zdradzić całą prawdę, przyznając, jak naprawdę doszło do rozstania z Sebastianem.

Doniesienia na temat rozstania Maffashion i Fabijańskiego

Rozstanie Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego odbiło się szerokim echem w mediach. Choć żadne z nich nie potwierdziło przypuszczeń mediów i internautów, a aktor jedynie przyznał, że odniesie się niebawem do jego związku z Julią do sieci wypłynęły informacje, że związek pary przeszedł do historii.

Mówiono, że Maffashion oddaliła się od swojego partnera po urodzeniu dziecka oraz, że para próbowała ratować swoją relację, jednak kryzys w ich związku okazał się mocniejszy, przez co ostatecznie doszło do rozstania.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec związku Maffashion i Fabijańskiego! Para rozstała się!

Julia Kuczyńska
Maffashion

Maffasion wydała oświadczenie na temat rozstania z Fabijańskim

Tuż po tym, jak informacje te wyciekły do sieci Maffashion postanowiła zabrać głos. Blogerka przyznała, że choć chciała jeszcze poczekać ze względu na samą siebie, ktoś bardzo życzliwy uprzedził ją, a co gorsza zakłamał rzeczywistość:

“Słuchajcie to jest ten moment, w którym nagram to story, które zapewne ciekawi wiele osób. Czekałam na moment aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie bo nie jest łatwo, nie wiem czy gotowa jestem ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia), którzy tak wszystko wiedzą, a to co jest pisane nie jest zgodne z prawdą, umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań.”

Maffashion w wydanym oświadczeniu przyznała, że rozstała się z Sebastianem około trzech tygodni temu. Choć wraz z Sebastianem chcieli poinformować o tym wspólnie, zostali uprzedzeni. Julia Kuczyńska zwróciła również uwagę, że nie zamierza wywlekać szczegółów rozstania z aktorem na światło dzienne ze względu na to, że od samego początku bronili swojej prywatności. Zaprzeczyła również, że to ona zdystansowała się od Sebastiana, kiedy na świat przyszedł ich synek, dodając, że te pomówienia bardzo ją zabolały:

“Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie, wydanie oświadczeń ale tak jak już mówię, komuś zależało na tym, żeby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat. Tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia swojej wersji – od razu podkreślam nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów, robić różnych rzeczy – to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki to zawsze byłam oszczędna, jeśli chodzi o ten związek on też nie był medialny – chociaż my osobami medialnymi byliśmy, to nasz związek taki od samego początku nie był. Mogę tylko dodać bo to akurat mnie boli – nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.” – przyznała wyraźnie podłamana.

Julia Kuczyńska InstaStory
Oświadczenie Julii Kuczyńskiej

Zaskoczyło Was oświadczenie Julii Kuczyńskiej?

Źródło: Instagram Maffashion

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej