To koniec związku Maffashion i Fabijańskiego! Para rozstała się!

5 lipca 2022
Przez: : M.J

Plotki o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego krążyły w sieci od dłuższego czasu. Jak się jednak okazuje, najgorsze przypuszczenia potwierdziły się, a para nie jest już razem. Co jest tego powodem? Zobaczcie!

Związek Maffashion i Fabijańskiego

Julia Kuczyńska, która od dawna działa pod pseudonimem Maffashion oraz Sebastian Fabijański tworzyli zgraną parę. Wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka, była bardzo długo ukrywana przed internautami i mediami. W końcu Maffashion pochwaliła się sesją, a na zdjęciach zaprezentowała ciążowy brzuszek. Fotografie pojawiły się również na profilu dumnego taty.

Para doczekała się przyjścia na świat synka, któremu nadali imię Bastian. Chłopiec urodził się we wrześniu 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Jak mieszkają Maffashion i Sebastian Fabijański? Blogerka pokazała zakamarki niesamowitej willi!

Sebastian Fabijański i Maffashion
Fabijański i Kuczyńska z synkiem

Choć początkowo w ich związku dobrze się układało od pewnego czasu media donosiły o kryzysie w ich relacji. Dodatkowo plotki podsyciła afera, w której udział wzięli Rafalala i Fabijański. Mówiono, że para spędziła ze sobą wieczór, a informacja ta została potwierdzona również przez celebrytkę. Fabijański jednak był innego zdania. W ostatnich dniach aktor opublikował na swoim InstaStory oświadczenie, w którym przyznał, że jest szantażowany. Dodatkowo nawiązał do plotek na temat rozstania z matką swojego synka – Maffashion, przyznając że wróci do tematu.

Sebastian Fabijański Instagran
Oświadczenie Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Fabijański rozstali się?

Choć plotki o rozstaniu Julii i Sebastiana nie zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych portal Pudelek dotarł do informatorów, którzy twierdzą, że związek pary to już przeszłość. Podobno partnerzy próbowali ratować swoją relację, jednak kryzys w ich związku, który trwa od długich miesięcy nie został zażegnany:

“Związek Julii i Sebastiana nie układał się od długich miesięcy. Próbowali terapii, ale nie przyniosło to skutku”

Portal donosi, że para zaczęła oddalać się od siebie już po narodzinach syna:

“Julka zaczęła się od niego dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują” – przyznał informator tabloidu.

Na oficjalne potwierdzenie tego, że Maffashion i Sebastian nie są razem musimy jednak jeszcze poczekać.

Myślicie, że blogerka i aktor niebawem zabiorą głos?

Źródło: Pudelek, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej