Rozstanie Zdrójkowskiego odbiło się na planie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Kurdej-Szatan zdradziła prawdę!

31 października 2021
Przez: : J.J

Wszyscy fani Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej żyją ich rozstaniem. Czy Adam bardzo przeżywa ten czas i da się to odczuć na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie występuje jako jeden z uczestników? Już wszystko jasne!

Związek Adama i Wiktorii

Adam i Wiktoria byli parą nie tylko na planie serialu Rodzinka.pl ale również w prawdziwym życiu. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w świecie show-biznesu. Aktorska para wzięła razem udział w wielu programach rozrywkowych, a w mediach społecznościowych mogliśmy oglądać ich liczne zdjęcia, na których udowadniali uczucie, jakim się darzą.

Nic więc dziwnego, że ich rozstanie odbiło się wielkich echem w mediach. Wszystko zaczęło się od finału Tańca z gwiazdami, gdzie Wiktoria na after party bawiła się u boku tancerza Jakuba Lipowskiego. W mediach od razu pojawiły się głosy sugerujące o końcu jej związku, które niedługo później zostały potwierdzone.

Niedawno informowaliśmy Was, o tym, jak do rozstania podchodzi Adam, który w jednym z wywiadów wyznał:

„Staram się, żeby moje życie prywatne nie wpływało na moje życie zawodowe. Jest ok. Staram się być profesjonalny w każdej kwestii, w każdej sferze swojego życia i tutaj mam nadzieję, że nie zawodzę swoich kolegów. Czuję się dobrze. […]”

Zobacz także: Zdrójkowski o rozstaniu z Gąsiewską

Zdrójkowski
Rozstanie Zdrójkowskiego odbiło się na jego udziale wTwoja Twarz Brzmi Znajomo?

Rozstanie Zdrójkowskiego wpłynęło na jego pracę?

To pytanie zapewne zadał sobie niejeden widz programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym aktor obecnie występuje. Teraz dostaliśmy na to odpowiedź. Jak się okazuje, wcześniejsze słowa aktora potwierdziła Basia Kurdej-Szatan, która również znajduje się w gronie uczestników.

Aktorka w jednym z wywiadów dla Pomponika zdradziła, że Adam pomimo tego, że przechodzi ciężki czas, nie przenosi swoich emocji i rozterek sercowych na plan programu:

“Słuchaj myślę, że nie jest łatwo ale jest bardzo dzielny i przede wszystkim jest bardzo profesjonalny i jak przychodzi tutaj to skupia się na swojej pracy i na tym co ma wykonać, a wszystko wykonuje świetnie.”

Myślicie, że Adam i Wiktoria rozstali się na dobre i to koniec ich wielkiej miłości?

Źródło: Instagram, Pomponik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej