Niespodziewany rozwód Reni Jusis i Tomka Makowieckiego! Czy to koniec ich miłości?

13 lutego 2019
Przez: : M.S.

Właśnie media obiegła wiadomość o rozstaniu Reni Jusis i Tomka Makowieckiego! Kryzys w związku muzyków trwa już ponoć od pół roku.  Czy to koniec ich miłości po 11 latach małżeństwa? Rozwód Jusis i Makowieckiego to wielkie zaskoczenie

Małżeństwo Jusis i Makowieckiego

Reni Jusis swoją karierę rozpoczęła od utworu „Rowery dwa”, który nagrała przy współpracy z producentem muzycznym Yaro. Zaraz po tym nagrała swój debiutancki album „Zakręcona”. Później rozpoczęła romans z muzyką elektroniczną. Dużą popularnością cieszyły się takie piosenki jak „Kiedyś Cię znajdę” i „Magnes”, które można było usłyszeć na niejednej klubowej desce.  Po dość sporej przerwie nagrała płytę akustyczną, by w 2016 roku znów powrócić do muzyki elektronicznej. Wydała album „Bang!”, za który otrzymała Fryderyka w kategorii „Album roku: elektronika”. We wrześniu ukazała się najnowsza płyta Jusis „Ćma”.

W 2008 roku wyszła za mąż za muzyka Tomka Makowieckiego, znanego z pierwszej edycji programu muzycznego „Idol”. Para doczekała się dwójki dzieci, syna Teofila oraz córki Gai. Zwykle stronili od mediów i salonów oraz rzadko wypowiadali się publicznie na temat swojego związku i rodziny. Uważani byli za zgrany duet i stworzyli szczęśliwą rodzinę.  

Rozwód Jusis i Makowieckiego to wielkie zaskoczenie

Dotychczasowa sielanka może dobiec końca.  Jak twierdzi jeden z informatorów jednego ze znanych portali, małżeństwo Jusis i Makowieckiego wisi na włosku, a co więcej, para nie spotyka się już od ponad pół roku i decyzja o rozwodzie została już ponoć podjęta.

„Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu” – ujawnił informator.

Do tej pory małżonkowie nie odnieśli się do rzekomego rozwodu. Miejmy nadzieję, że to tylko medialne nieporozumienie i małżeństwo Jusis- Makowiecki ma się dobrze.

Źródło: Instagram Reni Jusis/Tomka Makowieckiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz