Połącz się z nami

Rozwód Kate i Williama! Jest oficjalnie oświadczenie w tej sprawie!

News

Rozwód Kate i Williama! Jest oficjalnie oświadczenie w tej sprawie!

Ostatnio w mediach, niemal na całym świecie, aż huczy od plotek o rozwodzie Kate i Williama. Rodzina królewska, a raczej dwoje jej członków, nie schodzą z pierwszych stron gazet, a to wszystko za sprawą plotek o zdradzie księcia i nadchodzącym rozstaniu! Teraz wydano oficjalne oświadczenie, na które czekali wszyscy w Wielkiej Brytanii i nie tylko! Zobaczcie!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gyje9ckTEt0

Plotki o tym, że książę William miał dopuścić się zdrady, krążą w mediach od wielu tygodni. Do tego wszystkiego, gazety rozpisywały się o ucieczce księżnej Kate, która miała potwierdzić te doniesienia. Jak się jednak okazało, prawnicy królewskiego dworu mają na ten temat całkiem inne zdanie i właśnie teraz, uwielbiana przez wszystkich Brytyjczyków, rodzina królewska wychodzi naprzeciw fałszywym plotkom!

W pałacu Buckingham wrze od dłuższego czasu, a teraz królowa postanowiła załagodzić i tak już gorącą atmosferę za pomocą specjalistów od PR-u. W prasie pojawiły się doniesienia, że do żadnego rozwodu jednak nie dojdzie,a wszystkie doniesienia na ten temat to jedynie plotki mediów!

Motorem napędowym całej afery podobno jest brytyjski magazyn „Globe” i to właśnie w nim, ludzie na wyspach, mogli codziennie czytać o coraz to nowszych doniesieniach z dworu królewskiego, które brzmiały

„Kate jest rozdarta przez plotki o romansie. Są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie”.
„William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać”

Te wszystkie informacje pojawiły się w jednym z wydań magazynu „Globe”. A teraz okazuje się, że popularna gazeta wszystkich wykiwała! Zapewne, jak bywa w takich przypadkach, chodziło o zwiększenie sprzedaży, a w Wielkiej Brytanii, temat rodziny królewskiej jest jednym z najlepiej się sprzedających. Drugi z magazynów „Gossipcos”, w swoim śledztwie ujawnił, że Kate wcale nie wyprowadziła się od swojego małżonka i nadal mieszkają razem i również wspólnie spędzili święta Wielkanocne. Również doniesienia że Kate, która nie dawno brała udział w „Anzac Day” z księciem Harrym i miała być smutna i przygaszona, okazały się jedną wielką plotką!

Teraz osoby reprezentujące interesy książęcej pary, odniosły się do plotek w brukowcach. Zaprzeczyli oni tym doniesieniom i ogłosili wszystkim, że wszystkie te spekulacje są kłamliwe i Brytyjczycy mogą być spokojni!

Jak widzimy, wszystko wskazuje na to, że małżeństwu Williama i Kate nic nie grozi, a księżna jak najbardziej ma poprawne relacje ze swoim mężem.

„Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka”– czytamy w oświadczeniu.

Źródło
https://www.youtube.com/watch?v=gyje9ckTEt0

Jak wiadomo w każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze dni, co nie oznacza, że od razu muszą być one zakończone rozstaniem. My mamy nadzieję, że już więcej nie będziemy świadkami takich plotek, a miłość księcia i księżnej będzie nadal kwitła!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry