Rozwód Kate i Williama! Jest oficjalnie oświadczenie w tej sprawie!

2 maja 2019
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach, niemal na całym świecie, aż huczy od plotek o rozwodzie Kate i Williama. Rodzina królewska, a raczej dwoje jej członków nie schodzą z pierwszych stron gazet. To wszystko za sprawą plotek o zdradzie księcia i nadchodzącym rozstaniu! Teraz wydano oficjalne oświadczenie, na które czekali wszyscy w Wielkiej Brytanii i nie tylko! Zobaczcie!

Kate i William rozstają się?

Książę William zdradził Kate?

Plotki o tym, że książę William miał dopuścić się zdrady, krążą w mediach od wielu tygodni. Do tego wszystkiego, gazety rozpisywały się o ucieczce księżnej Kate, która miała potwierdzić te doniesienia. Jak się jednak okazało, prawnicy królewskiego dworu mają na ten temat całkiem inne zdanie. Właśnie teraz uwielbiana przez wszystkich Brytyjczyków rodzina królewska wychodzi naprzeciw fałszywym plotkom!

W pałacu Buckingham wrze od dłuższego czasu. Teraz królowa postanowiła załagodzić i tak już gorącą atmosferę za pomocą specjalistów od PR-u. W prasie pojawiły się doniesienia, że do żadnego rozwodu jednak nie dojdzie. Wszystkie doniesienia na ten temat to jedynie plotki mediów!

Motorem napędowym całej afery podobno jest brytyjski magazyn „Globe”. To właśnie w nim ludzie na wyspach mogli codziennie czytać o coraz to nowszych doniesieniach z dworu królewskiego, które brzmiały:

„Kate jest rozdarta przez plotki o romansie. Są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie”.

„William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać”

Rozstanie Kate i Williama jest prawdą?

Te wszystkie informacje pojawiły się w jednym z wydań magazynu „Globe”. A teraz okazuje się, że popularna gazeta wszystkich wykiwała! Zapewne, jak bywa w takich przypadkach chodziło o zwiększenie sprzedaży, a w Wielkiej Brytanii temat rodziny królewskiej jest jednym z najlepiej się sprzedających. Drugi z magazynów „Gossipcos”, w swoim śledztwie ujawnił, że Kate wcale nie wyprowadziła się od swojego małżonka i nadal mieszkają razem i również wspólnie spędzili święta Wielkanocne. Również doniesienia że Kate, która nie dawno brała udział w „Anzac Day” z księciem Harrym i miała być smutna i przygaszona, okazały się jedną wielką plotką!

Zobacz także: Książę Karol kazał synowi odejść od księżnej Kate?

Teraz osoby reprezentujące interesy książęcej pary, odniosły się do plotek w brukowcach. Zaprzeczyli oni tym doniesieniom i ogłosili wszystkim, że wszystkie te spekulacje są kłamliwe i Brytyjczycy mogą być spokojni!

Jak widzimy, wszystko wskazuje na to, że małżeństwu Williama i Kate nic nie grozi, a księżna jak najbardziej ma poprawne relacje ze swoim mężem.

„Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka”– czytamy w oświadczeniu.

Plotki na temat rozstania Kate i Williama nie potwierdziły się.

Jak wiadomo w każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze dni, co nie oznacza, że od razu muszą być one zakończone rozstaniem. My mamy nadzieję, że już więcej nie będziemy świadkami takich plotek, a miłość księcia i księżnej będzie nadal kwitła!

Źródło: Globe / Shutterstock

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz