Rubens: [Piotr Rubik, wiek, kariera, Daria Zawiałow, Instagram]

25 lipca 2022
Przez: : KS

Rubens, a właściwie Piotr Rubik to polski gitarzysta i wokalista, o którym zaczęło robić się naprawdę głośno. Duże zainteresowanie wzbudza także życie prywatne artysty. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Rubens: kim jest?

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że muzyk, który już od jakiegoś czasu zasila szeregi zespołu Darii Zawiałow tak naprawdę nazywa się Piotr Rubik. Co ciekawe, artysta w sieci przez jakiś czas posługiwał się pseudonimem „Nie klaszczę”. Wszystko ze względu na takie samo imię i nazwisko ze znanym kompozytorem Piotrem Rubikiem.

Aktualnie duże zainteresowanie wzbudza życie prywatne Rubensa. Wszystko dlatego, że w sieci wraz z Darią Zawiałow zdecydowali się potwierdzić swój związek. Już jakiś czas temu artystka zdradziła, że jej związek małżeński dobiegł końca. Okazuje się, że wspólne lata na scenie zbliżyły artystów do siebie na tyle, iż między nimi narodziło się mocniejsze uczucie, niż przyjaźń.

Piotr Rubik
Piotr Rubik

Zobacz także: Co wiemy o Darii Zawiałow?

Rubens: kariera

Jak się okazuje, wokalista i gitarzysta ma już za sobą nie lada sukcesy w branży muzycznej. Mianowicie, za jeden z nich bez wątpienia można uznać występ na koncercie Dawida Podsiadło, który poprzedzał główną gwiazdę.

Oprócz tego, Piotrek Rubik nagrał utwór Wszystko ok?, który cieszył się dużą liczbą odtworzeń na Youtube. Od jakiegoś czasu występuje w zespole Darii Zawiałow. Co więcej, miał okazję współpracować z innymi muzykami. Między innymi, byli to: Mrozu, Igor Herbut i zespół Lemon. Na swoim koncie ma także występy z Orkiestrą Męskie Granie.

Rubens: Instagram

Piotr „Rubens” Rubik prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @rubens____. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 9 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej