Połącz się z nami

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Fani zachwyceni!

News

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Fani zachwyceni!

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Anna Lewandowska idzie jak burza! Trenerka poinformowała internautów o przedsprzedaży nowej marki kosmetyków! „Phlov by Anna Lewandowska” zrobiły furorę!

Niedawno informowaliśmy Was, że Lewandowska jako jedna z nielicznych kobiet oprócz wybitnych osiągnięć sportowych ma również smykałkę do interesów.
Oprócz propozycji treningowych, Anna prowadzi bloga „Healthy Plan by Ann”, w którym zamieszcza zdrowe jadłospisy i motywuje internautki do aktywnego trybu życia.

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

Na swoim koncie trenerka ma również liczne książki i kalendarze.
Niedawno otworzyła sklep internetowy, a następnie stacjonarny, gdzie sprzedaje zabawki i akcesoria dla najmłodszych.
Ponad rok temu stała się właścicielką centrum treningowo-dietetycznego. Informowaliśmy Was, że do tej bogatej kariery zawodowej Lewandowska postanowiła dołączyć jeszcze jedną cegiełkę.
Okazało się bowiem, że wystartowała z nową marką kosmetykówTUTAJ zapowiadaliśmy nowy projekt Lewandowskiej.

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

W przeciągu dwóch dni od ogłoszenia nowej marki trenerka ruszyła z przedsprzedażą kosmetyków! Poinformowała o tym swoich internautów za pomocą mediów społecznościowych:

„Mam Flow a Ty? ?
Dostaje od Was mnóstwo wiadomości! Chciałam Wam bardzo podziękować ? za wsparcie i docenienie trudu, który włożyliśmy przez 2,5 roku w przygotowanie marki…
Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ ➡️ www.phlov.com @phlov_by_anna_lewandowska
? Teraz sukcesywnie będę Wam odpisywać na wszystkie pytania i przedstawię każdy produkt, bo wszystkie są niesamowicie interesujące ?”

Żona Lewandowskiego zdradziła więcej na temat kosmetyków, które skierowane są do współczesnych kobiet:

„Phlov to marka naturalnych ?wegańskich ? i innowacyjnych kosmetyków, których siłą są składniki z całego świata ? pozyskane z wykorzystaniem unikalnych technologii. To kosmetyki, które pielęgnują skórę na wielu poziomach i są naprawdę wielozadaniowe. Dzięki temu doskonale pasują do współczesnej kobiety- takiej jak TY!”

Kosmetyki dzielą się na dwa rodzaje – active i face care. Anna wyjaśniła również nazwę marki, która nawiązywać miała do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania, kiedy wykonujemy daną czynność. Uczuciu temu towarzyszy radość, spokój i szczęście:

„Dwie kategorie produktów Active ? i Face Care ?? Pierwsza zadba o Wasze ciało i będzie wspierać je w dążeniu do doskonałej formy. Druga powstała z myślą o zaawansowanych potrzebach skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Nazwa marki nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość ? spokój ? i szczęście ?”

Lewandowska nie zapomniała o popularnym obecnie Eco opakowaniu, które nadaj się do recyklingu:

„A kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa ?”

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

W końcowej części postu Lewandowska zapowiedziała przedsprzedaż kosmetyków:

„I teraz najlepsza wiadomość❗- już ➡️ 29 października moje produkty będą dostępne w sieci perfumerii @sephorapolska , a już dziś możecie je zamówić w przedsprzedaży na naszej stronie ➡ www.phlov.com”

View this post on Instagram

Mam Flow a Ty? ? Dostaje od Was mnóstwo wiadomości! Chciałam Wam bardzo podziękować ? za wsparcie i docenienie trudu, który włożyliśmy przez 2,5 roku w przygotowanie marki… Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ ➡️ www.phlov.com @phlov_by_anna_lewandowska ? Teraz sukcesywnie będę Wam odpisywać na wszystkie pytania i przedstawię każdy produkt, bo wszystkie są niesamowicie interesujące ? Phlov to marka naturalnych ?wegańskich ? i innowacyjnych kosmetyków, których siłą są składniki z całego świata ? pozyskane z wykorzystaniem unikalnych technologii. To kosmetyki, które pielęgnują skórę na wielu poziomach i są naprawdę wielozadaniowe. Dzięki temu doskonale pasują do współczesnej kobiety- takiej jak TY! Dwie kategorie produktów Active ? i Face Care ?? Pierwsza zadba o Wasze ciało i będzie wspierać je w dążeniu do doskonałej formy. Druga powstała z myślą o zaawansowanych potrzebach skóry twarzy, szyi i dekoltu. Nazwa marki nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość ? spokój ? i szczęście ? Opatentowane surowce aktywne oraz metody produkcji, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów. Wszystko co kocham i mam pewność, że działa ❤ A kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa ? I teraz najlepsza wiadomość❗- już ➡️ 29 października moje produkty będą dostępne w sieci perfumerii @sephorapolska , a już dziś możecie je zamówić w przedsprzedaży na naszej stronie ➡ www.phlov.com #annalewandowska #flow #zlapswojmoment #kosemtyki

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Jesteście ciekawi nowych kosmetyków Anny Lewandowskiej? Kupicie któryś z nich?

TUTAJ zobaczycie oficjalną stronę „Phlov by Anna Lewandowska”!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry