Połącz się z nami

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Fani zachwyceni!

News

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Fani zachwyceni!

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej! Anna Lewandowska idzie jak burza! Trenerka poinformowała internautów o przedsprzedaży nowej marki kosmetyków! „Phlov by Anna Lewandowska” zrobiły furorę!

Niedawno informowaliśmy Was, że Lewandowska jako jedna z nielicznych kobiet oprócz wybitnych osiągnięć sportowych ma również smykałkę do interesów.
Oprócz propozycji treningowych, Anna prowadzi bloga „Healthy Plan by Ann”, w którym zamieszcza zdrowe jadłospisy i motywuje internautki do aktywnego trybu życia.

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

Na swoim koncie trenerka ma również liczne książki i kalendarze.
Niedawno otworzyła sklep internetowy, a następnie stacjonarny, gdzie sprzedaje zabawki i akcesoria dla najmłodszych.
Ponad rok temu stała się właścicielką centrum treningowo-dietetycznego. Informowaliśmy Was, że do tej bogatej kariery zawodowej Lewandowska postanowiła dołączyć jeszcze jedną cegiełkę.
Okazało się bowiem, że wystartowała z nową marką kosmetykówTUTAJ zapowiadaliśmy nowy projekt Lewandowskiej.

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

W przeciągu dwóch dni od ogłoszenia nowej marki trenerka ruszyła z przedsprzedażą kosmetyków! Poinformowała o tym swoich internautów za pomocą mediów społecznościowych:

„Mam Flow a Ty? 😁
Dostaje od Was mnóstwo wiadomości! Chciałam Wam bardzo podziękować 🥰 za wsparcie i docenienie trudu, który włożyliśmy przez 2,5 roku w przygotowanie marki…
Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ ➡️ www.phlov.com @phlov_by_anna_lewandowska
🤩 Teraz sukcesywnie będę Wam odpisywać na wszystkie pytania i przedstawię każdy produkt, bo wszystkie są niesamowicie interesujące 😀”

Żona Lewandowskiego zdradziła więcej na temat kosmetyków, które skierowane są do współczesnych kobiet:

„Phlov to marka naturalnych 🍀wegańskich 🐾 i innowacyjnych kosmetyków, których siłą są składniki z całego świata 🌎 pozyskane z wykorzystaniem unikalnych technologii. To kosmetyki, które pielęgnują skórę na wielu poziomach i są naprawdę wielozadaniowe. Dzięki temu doskonale pasują do współczesnej kobiety- takiej jak TY!”

Kosmetyki dzielą się na dwa rodzaje – active i face care. Anna wyjaśniła również nazwę marki, która nawiązywać miała do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania, kiedy wykonujemy daną czynność. Uczuciu temu towarzyszy radość, spokój i szczęście:

„Dwie kategorie produktów Active 💪 i Face Care 👩🏻 Pierwsza zadba o Wasze ciało i będzie wspierać je w dążeniu do doskonałej formy. Druga powstała z myślą o zaawansowanych potrzebach skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Nazwa marki nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość 😄 spokój 😌 i szczęście 😀”

Lewandowska nie zapomniała o popularnym obecnie Eco opakowaniu, które nadaj się do recyklingu:

„A kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa 🍀”

Ruszyła przedsprzedaż kosmetyków Lewandowskiej!

W końcowej części postu Lewandowska zapowiedziała przedsprzedaż kosmetyków:

„I teraz najlepsza wiadomość❗- już ➡️ 29 października moje produkty będą dostępne w sieci perfumerii @sephorapolska , a już dziś możecie je zamówić w przedsprzedaży na naszej stronie ➡ www.phlov.com”

View this post on Instagram

Mam Flow a Ty? 😁 Dostaje od Was mnóstwo wiadomości! Chciałam Wam bardzo podziękować 🥰 za wsparcie i docenienie trudu, który włożyliśmy przez 2,5 roku w przygotowanie marki… Ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ ➡️ www.phlov.com @phlov_by_anna_lewandowska 🤩 Teraz sukcesywnie będę Wam odpisywać na wszystkie pytania i przedstawię każdy produkt, bo wszystkie są niesamowicie interesujące 😀 Phlov to marka naturalnych 🍀wegańskich 🐾 i innowacyjnych kosmetyków, których siłą są składniki z całego świata 🌎 pozyskane z wykorzystaniem unikalnych technologii. To kosmetyki, które pielęgnują skórę na wielu poziomach i są naprawdę wielozadaniowe. Dzięki temu doskonale pasują do współczesnej kobiety- takiej jak TY! Dwie kategorie produktów Active 💪 i Face Care 👩🏻 Pierwsza zadba o Wasze ciało i będzie wspierać je w dążeniu do doskonałej formy. Druga powstała z myślą o zaawansowanych potrzebach skóry twarzy, szyi i dekoltu. Nazwa marki nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość 😄 spokój 😌 i szczęście 😀 Opatentowane surowce aktywne oraz metody produkcji, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów. Wszystko co kocham i mam pewność, że działa ❤ A kosmetyki PHLOV zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa 🍀 I teraz najlepsza wiadomość❗- już ➡️ 29 października moje produkty będą dostępne w sieci perfumerii @sephorapolska , a już dziś możecie je zamówić w przedsprzedaży na naszej stronie ➡ www.phlov.com #annalewandowska #flow #zlapswojmoment #kosemtyki

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Jesteście ciekawi nowych kosmetyków Anny Lewandowskiej? Kupicie któryś z nich?

TUTAJ zobaczycie oficjalną stronę „Phlov by Anna Lewandowska”!

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry