Ryszard “Szczena” Dąbrowski aresztowany! Bohater “Chłopaków do wzięcia” pobił matkę swojego dziecka!

9 października 2021
Przez: : M.J

Ryszard Szczena Dąbrowski po raz kolejny ma poważne kłopoty. Tym razem bohater Chłopaków do wzięcia dopuścił się skandalicznego czynu, bo jak donoszą media, miał pobić matkę swojego dziecka. Szczena za niedługo miał stanąć w oktagonie z Marcinem Najmanem.

Rysiek z Chłopaków do wzięcia

Szczena zdobył popularność występując w programie Chłopaki do wzięcia. Pomimo wielu trudnych przeżyć i przeciwności losu, Rysiek zdobył sympatię widzów. Od ponad 8 lat tworzy burzliwy związek z Joanną Wielochą. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że ta dwójka spodziewa się dziecka i choć wiele osób trzymało kciuki, aby ich życie w końcu wróciło na właściwe tory, to los okazał się brutalny.

Szczena z Chłopaków do wzięcia.
Szczena z Joanną Wielochą i synem.

Asia po urodzeniu dziecka trafiła do domu samotnej matki. Choć od tamtej pory w mediach Rysiek niejednokrotnie podkreślał, że chciałby zmienić swoje zachowanie i zadbać o swoją rodzinę, to były to najwidoczniej słowa rzucone na wiatr. Jak donosi portal O2.pl, Szczena został zatrzymany za pobicie Joanny Wielochy.

Aresztowanie Ryszarda Szczeny Dąbrowskiego

Jakiś czas temu Szczena obiecał, że pragnie zmienić swoje życie. Odstawił alkohol i zaczął ostro trenować do kolejnych walk MMA. Nie da się ukryć, że to właśnie w ten sposób chciał zarobić na utrzymanie rodziny. Już niebawem po raz kolejny miał się stawić w oktagonie i walczyć z Marcinem Najmanem. Niemniej jednak ta walka teraz stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zobacz także: Wiemy, na co Ryszard Dąbrowski wydał pieniądze z MMA VIP!

Portal O2.pl skontaktował się z policją w Ciechanowie, która nie podając szczegółów potwierdziła, że doszło do zatrzymania 38-latka, który był pod wpływem alkoholu:

“38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem”

Według niepotwierdzonych informacji syn Wielochy i Dąbrowskiego trafił najpierw do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a następnie do szpitala, ponieważ we krwi maluszka prawdopodobnie wykryto alkohol.

Wiele wskazuje na to, że tym samym Szczena przekreślił sobie szansę na lepszą przyszłość. Sponsorzy od razu zaczęli wycofywać się z kontraktów. Do całej sytuacji odniósł się również Marcin Najman na swoim Instagramie.

Moi drodzy, właśnie dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard “Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję, w sprawie awantury domowej (…) Wysoki Sądzie, większa kara, niż walka ze mną, Szczeny nie spotka. Więc jeżeli jest to jakiś argument, proszę to wziąć pod uwagę. Ryszard “Szczena” Dąbrowski zapłaci za to, co wyczyniał wczorajszej nocy“- powiedział Najman.

Źródło: O2.pl / Instagram Ryszarda Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej