Wiemy, na co Ryszard “Szczena” Dąbrowski wydał pieniądze wygrane w MMA VIP – zrobił to dla Asi!

25 czerwca 2021
Przez: : MC

Ryszard Szczena Dąbrowski to jedna z największych gwiazd programu Chłopaki do wzięcia. Zaledwie tydzień temu Rysiek stoczył swoją pierwszą wygraną walkę na gali MMA VIP. Wiemy, na co przeznaczył zarobione pieniądze! Poznajcie szczegóły!

Ryszard Szczena Dąbrowski

Rysiek zdobył popularność występując w programie Chłopaki do wzięcia. Mimo trudnych przeżyć i wielu przeciwności losu, Szczena zdobył sympatię widzów, którzy z zapartym tchem śledzą jego losy. Dał się poznać jako pewny siebie, charyzmatyczny i pełen energii mężczyzna.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski pijany podczas gali MMA VIP 3

Od blisko 8 lat tworzy związek z Joanną Wielochą. Mimo, że parze nie zawsze się układało, przezwyciężyli wszystkie kryzysy i wciąż są razem. Co więcej, całkiem niedawno przyszedł na świat ich synek. Niestety Asia po urodzeniu dziecka trafiła do domu samotnej matki. Ryszard chcąc wyciągnąć swoją rodzinę z ośrodka, zdecydował się na zarobienie pieniędzy, aby rozpocząć godne życie.

Zobacz także: Wielka metamorfoza Szczeny

Na co Rysiek wydał pieniądze?

Ryszard Dąbrowski dołączył do federacji MMA VIP, której założycielem jest Marcin Najman. Bohater Chłopaków do wzięcia ma za sobą pierwszą walkę, którą stoczył z raperem Psychotropem. Szczenie udało się zwyciężyć i nie da się ukryć, że wygrana wiąże się z potężnym zastrzykiem gotówki.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski zdradził, że ma drugie dziecko!

Rysiek jeszcze przed walką zapewniał, że zarobione pieniądze chce przeznaczyć na mieszkanie, aby wyciągnąć z domu samotnej matki Asię i ich synka. Okazuje się, że Ryszard nie rzuca słów na wiatr i jak postanowił – tak też zrobił. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcia, na których widać, że cała rodzinka jest już w komplecie. Co więcej, udali się nawet na wakacje nad morze.

Informacje te potwierdził nawet sam Marcin Najman, który za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał:

“Nasz Drań Rysiu dotrzymał słowa! Pierwsze zarobione w MMA-VIP pieniądze przeznaczył na wynajęcie mieszkania dla swojej rodziny. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni”

Ryszard Szczena Dąbrowski udowodnił, jak ważna dla niego jest rodzina. Doceniacie jego gest?

źródło: twitter, Instagram Ryszarddabrowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej