Ryszard “Szczena” Dąbrowski trafił do więzienia – federacja MMA VIP potwierdziła doniesienia!

30 grudnia 2021
Przez: : MC

Ryszard “Szczena” Dąbrowski po raz kolejny trafił do więzienia. Doniesienia potwierdził jeden ze współwłaścicieli federacji MMA VIP. W związku z odsiadką, bohater Chłopaków do wzięcia nie pojawi się na kolejnej gali.

Kilka słów o Ryśku

Ryszard “Szczena” Dąbrowski stał się popularny dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia, za pośrednictwem którego szukał partnerki. Po wielu miłosnych perypetiach spotkał wybrankę swojego życia – Joannę Wielochę, z którą tworzy związek od kilku lat. Para doczekała się również syna, któremu dali na imię Marcel.

Zobacz także: Asia i Rysiek spodziewają się drugiego dziecka?

W ostatnim czasie Rysiek kojarzony jest jednak z karierą w MMA, bowiem należy do federacji założonej przez Marcina Najmana – MMA VIP. “Szczena” ma na swoim koncie wygraną walkę z “Psychotropem”, a także przegraną z samym włodarzem gali. Warto wspomnieć, że Marcin Najman zmierzył się z Ryśkiem chcąc osobiście wymierzyć sprawiedliwości za jego występki. Został on bowiem zatrzymany z powodu awantury domowej, podczas której miał dopuścić się przemocy na swojej partnerce i dziecku. Z tego tego też powodu Marcelek został odebrany rodzicom biologicznym i trafił do rodziny zastępczej.

Ryszard Dąbrowski ponownie w więzieniu

Występując w programie Chłopaki do wzięcia, Ryszard wielokrotnie wspominał o swojej kryminalnej przeszłości. Mężczyzna kilka razy odsiadywał wyroki, a jego kartoteka jest obfita w zarzuty. Jak się okazuje, lista przewinień Dąbrowskiego stale się powiększa. Jak dowiadujemy się z serwisu mma.pl, “Szczena” ponownie trafił do więzienia. Nieznana jest natomiast przyczyna zatrzymania.

Dariusz Kosowski, współwłaściciel MMA VIP w rozmowie z portalem poinformował, że na przyszłej gali zabraknie Ryśka.

“Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci” – powiedział Kosowski.

Ryszard ponownie trafił do więzienia

Myślicie, że kolejna odsiadka za kratami da do myślenia Ryśkowi?

źródło: mma.pl, Instagram Ryszarda Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej