Rywal Don Kasjo na Prime Show 6. Kasjusz ma szanse na wygranie?

22 września 2023
Przez: : B.Z

Rywal Don Kasjo na Prime Show MMA 6 znany! Federacja, której włodarzem jest popularny Kasjusz Życiński, ogłosiła walkę wieczoru nadchodzącej, szóstej już gali, która tym razem odbędzie się w Toruniu. Wielkiego zaskoczenia nie było – w main evencie zobaczymy włodarza organizacji, czego wielu fanów freak fightów po prostu się spodziewało. Małym zaskoczeniem jest jednak to, z kim zmierzy się Don Kasjo. Poznaliśmy też formułę walki.

Rywal Don Kasjo na Prime Show 6. Kasjusz ma szanse na wygranie?

Kolejna gala Prime Show MMA przed nami. To jedna z kilku najbardziej popularnych federacji freak fight w naszym kraju tuż obok FAME MMA, Clout MMA oraz nieistniejącego już High League. Jej włodarzem jest Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który wcześniej związany był ze wspomnianym FAME MMA, jednak popadł w konflikt z włodarzami i ostatecznie odszedł z tejże organizacji. Życiński jednak błyskawicznie znalazł na siebie pomysł, będąc twarzą innej federacji, w której również toczy walki. Kolejna już niebawem, bo jak ogłosiło Prime Show – “Don Kasjo” weźmie udział w walce wieczoru. Poznaliśmy również jego rywala.

Jak podają oficjalne kanały Prime Show MMA w mediach społecznościowych, rywalem włodarza federacji będzie nie kto inny, jak Paweł “Księżniczka” Tyburski. To celebryta i zawodnik związany z FAME MMA. Tym razem jednak będzie próbował przeciwstawić się Życińskiemu w federacji rywala i na zasadach proponowanych przez rywala. Chodzi tutaj o formułę walki.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Glam publikuje kolejne zdjęcia Derpienski z “Dżakiem” i grzmi – „traktuje Polaków jak zacofanych głupków”

Znana formuła walki – dość niecodzienne rozwiązanie, które może faworyzować Życińskiego

Fani freak fightów doskonale wiedzą, że ulubioną płaszczyzną Kasjusza Życińskiego jest boks. To właśnie w pięściarstwie włodarz Prime Show MMA czuje się jak ryba w wodzie i święcił sukcesy w amatorskim boksie. Właśnie na zasadach pięściarskich odbędzie się jego pojedynek z Tyburskim. Warto jednak zaznaczyć, że obaj panowie wystąpią w małych rękawicach do MMA, co powinno przełożyć się na większą atrakcyjność pojedynku.

Gala Prime Show MMA odbędzie się już 21 października w Toruniu.

źródło: Twitter – Prime Show MMA; foto: zrzut ekranu YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej